Laura Biagiotti Laura

dárková sada III.

Laura Biagiotti Laura dárková sada III.
Laura Biagiotti Laura dárková sada III.
Laura Biagiotti Laura dárková sada III.
toaletní voda 25 ml + tělový krém 50 ml
559

Kód: LAB0038 | Více než 20 ks skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

toaletní voda 25 ml + tělový krém 50 ml

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 24. 9. 2018
Osobní odběr
Již zítra neděle 23. 9. 2018
Laura Biagiotti Laura
toaletní voda 25 ml + tělový krém 50 ml | 559

Popis parfému Laura Biagiotti Laura

Parfém Laura Biagiotti Laura je průzračná krystalická vůně, vyjadřující čistou duši a pravou hloubku ženy. Nacházejí se v ní ty nejskvostnější a pečlivě vybrané esence.

Jemné tóny sladkého pomeranče, svěžího citrónu a bergamotu navazují na květinové srdce vůně, které vás zahalí do své křehké vzdušné aury. Kouzelnou směs jasmínu, růže a podmanivé frézie doplňuje teplý akord z cedrového dřeva. Průzračné tóny vetiveru a nejčistšího mechu tak dotvářejí jedinečnou kombinaci vůní. Konečným výsledkem je třpytivé svěží aroma. Parfém Laura Biagiotti je exkluzivně navržen ve tvaru připomínající kapku křišťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu.

Dámská vůně Laura od Laura Biagiotti je ztělesněním nevinné čistoty a jedinečnosti, která se ukrývá v každé ženě.

div>

O značce Laura Biagiotti

Laura Biagiotti – vůně od královny kašmíru. Italská módní návrhářka Laura Biagiotti je známá především uvedením kašmíru mezi materiály používané v módním průmyslu a lichotivými a současně pohodlnými střihy typickými pro jí navržené dámské oděvy. Značka nesoucí její jméno patří dnes mezi nejúspěšnější v Itálii a vyrábí nejen oděvy, ale také obuv, kabelky, doplňky a parfémy oblíbené po celém světě.

Laura Biagiotti se narodila v roce 1943 v Římě, vystudovala literaturu a chystala se stát archeoložkou. K módě ji nakonec dovedla mimo jiné inspirace matkou, která navrhovala uniformy pro leteckou společnost Alitalia a v jejímž krejčovství začala Laura pomáhat. V roce 1965 pak založila společně s Giannim Cignou, který se později stal jejím manželem, oděvní společnost a v roce 1972 uvedla svou první vlastní dámskou kolekci.

Značka Laura Biagiotti se neodmyslitelně pojí nejen s kašmírem, ale také s vybroušeným, naprosto osobitým stylem vyznačujícím se nebývale dokonalým spojením slušivosti a pohodlí. Od roku 1982 jsou pod značkou Laura Biagiotti dostupné také parfémy pro ženy i muže, které se brzy staly oblíbenými po celém světě.

Menu