Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO

toaletní voda pro muže 125 ml

1×
Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO toaletní voda pro muže 125 ml
Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO toaletní voda pro muže 125 ml
125 ml

Kód: LAB1234 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO
125 ml

Popis parfému Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO

Toaletní voda pro muže Laura Biagiotti Blu Di Roma Uomo vám umožní prožít letní romanci inspirovanou Římem. Chladivé vodní opojení, které je protnuto pikantností a čerstvostí vybraných tónů. Aromatická dřevitá kompozice, jež si zakládá na svých dlouhých smyslných složkách.

Laura Biagiotti Blu Di Roma Uomo je toaletní voda pro muže, kteří podlehli nádechu vzdálené Itálie. Ta se do vašich čichových smyslů vkrádá prostřednictvím dřevitých složek, kůže nebo citronu. Oslnivé a zároveň osvěžující pojetí, jehož intenzitě lze jen velice stěží odolat. Poddejte se láskyplnému vyjádření.

Modrý flakónek toaletní vody pro muže nastoluje italskou harmonii, klid a tamní architekturu. Proč tedy své tělo nezahalit do citrusového aromatického náboje, jež se stane životní cestou? Dopřejte si vodního a zároveň silného opojení, které si vás doslova podmaní. Buďte elegantním mužem každým coulem.

Složení

Hlava
citron
Srdce
vodní tóny
Základ
dřevité tóny, kůže
Druh vůně
dřevitá, vodní

O značce Laura Biagiotti

Laura Biagiotti – vůně od královny kašmíru. Italská módní návrhářka Laura Biagiotti je známá především uvedením kašmíru mezi materiály používané v módním průmyslu a lichotivými a současně pohodlnými střihy typickými pro jí navržené dámské oděvy. Značka nesoucí její jméno patří dnes mezi nejúspěšnější v Itálii a vyrábí nejen oděvy, ale také obuv, kabelky, doplňky a parfémy oblíbené po celém světě.

Laura Biagiotti se narodila v roce 1943 v Římě, vystudovala literaturu a chystala se stát archeoložkou. K módě ji nakonec dovedla mimo jiné inspirace matkou, která navrhovala uniformy pro leteckou společnost Alitalia a v jejímž krejčovství začala Laura pomáhat. V roce 1965 pak založila společně s Giannim Cignou, který se později stal jejím manželem, oděvní společnost a v roce 1972 uvedla svou první vlastní dámskou kolekci.

Značka Laura Biagiotti se neodmyslitelně pojí nejen s kašmírem, ale také s vybroušeným, naprosto osobitým stylem vyznačujícím se nebývale dokonalým spojením slušivosti a pohodlí. Od roku 1982 jsou pod značkou Laura Biagiotti dostupné také parfémy pro ženy i muže, které se brzy staly oblíbenými po celém světě.

Recenze Laura Biagiotti Blu Di Roma UOMO

Přidat novou recenzi

1.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem