L'Artisan Parfumeur Voleur de Rosestoaletní voda unisex

L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses toaletní voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR2027 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses
Složení

Voleur de Roses je dřevitá květinová vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Unikátní toaletní voda L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses je poutavým spojením růže a pačuli.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Voleur de Roses, dílo renomovaného návrháře parfémů Michela Almairaca.

L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses představuje, jak uvádí zástupci značky, „surové a přitom současně něžné střetnutí růže a pačuli“. Tato originální toaletní voda ve své vůni zachycuje chaos v růžové zahradě po bouři. Déšť a vůně blesků ve vzduchu, mokrá zem, polámané stonky, potlučené okvětní lístky vydávající pikantní aroma… Takový obraz v nás vyvolá toaletní voda Voleur de Roses, neočekávaná vůně růží, potrhaných přírodními silami. Vznešená a surová, něžná a dlouhotrvající…

Ve vonné kompozici toaletní vody L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses nalezneme již zmíněné tóny růže a pačuli, provázené akordem švestky. Dominantní dvojici něžné a vznešené královny květin, růže, a lehce temné pačuli s její zemitostí a dřevitostí provází jen stopa lákavého smyslného ovoce. Celkové aroma je nesmírně poutavé, lehce atraktivně dramatické a tajemné, přičemž mu nechybí ani překvapivá dávka něhy. Toaletní voda Voleur de Roses je originální, nezaměnitelná a nezapomenutelná.

L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ale vynikne při zvláštních večerních příležitostech. Osloví milovníky originálních a velmi osobitých vůní, zejména těch s výraznými akordy pačuli a růže. Vyzkoušet by tuto mistrovskou toaletní vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivní rudofialové barvě.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se strhnout uchvacujícím vonným sňatkem růže a pačuli nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Voleur de Roses  - neočekávaná vůně dramatického i něžného střetu růže a pačuli.

Složení

Složení
růže, švestka, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Voleur de Roses