L'Artisan Parfumeur Timbuktutoaletní voda tester unisex

L'Artisan Parfumeur Timbuktu toaletní voda tester unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Timbuktu toaletní voda tester unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR2057 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Vzácné niche vůně nyní o 15 % levněji s kódem 15scentcz. Pouze do neděle!
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Timbuktu
Složení

Timbuktu je dřevitá chyprová vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Životem kypící toaletní voda L'Artisan Parfumeur Timbuktu je studií kontrastů mezi francouzskou sofistikovaností a africkou exotičností.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Timbuktu, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Vůně L'Artisan Parfumeur Timbuktu je inspirovaná západoafrickými vonnými rituály, se kterými se Bertrand Duchaufour setkal při své cestě do Mali. Na základě svých dojmů vytvořil toaletní vodu, jejíž vůně je, jak uvádí zástupci značky, „studií kontrastů mezi africkými kořeny a vrozenou francouzskou sofistikovaností.“ Při rituálu „Wusulan“ si domorodé ženy na Mali po generace voní vlasy a kůži opojnými směsmi kořenů květin, balzámů a koření, které jim mají přinést lásku a smyslnost. Toaletní voda Timbuktu dávný africký rituál s jeho výslednou nebeskou vůní pojímá moderním francouzským způsobem.

Vonná kompozice L'Artisan Parfumeur Timbuktu se v hlavě otevírá akordy růžového pepře, manga a kardamomu. V srdci zavoní papyrus, kadidlo a karo-karounde (kvetoucí africký keř s květy připomínajícími gardénii a jasmín) a základ sestává z not pačuli, benzoinu, vetiveru a myrhy. Propojení dřevitých, balzámových, hřejivě kořenitých, kouřových, aromatických a zelených stránek vytváří celkové magické aroma s nesmírně poutavým vývojem. Zelená ostrost a kořenitá hřejivost úvodních tónů je působivou předehrou atraktivně záhadného a aromatického srdce. Očistný světlý kouř kadidla a papyru zahaluje exotické tóny africké květiny a pojí se se zemitým a zeleným vetiverem. Toaletní voda Timbuktu je svěží a unikátní interpretací přírody a mystického vonného rituálu, smyslnou a vzdušnou vůní, která je nádherně pradávná a současně nesmírně moderní.

L'Artisan Parfumeur Timbuktu se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých vůní, zejména těch s výraznými dřevitými, balzámovými, kouřovými a kořenitými stránkami. Vyzkoušet by tuto mistrovskou toaletní vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Timbuktu i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivním odstínu modré barvy.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat na sebe působit kouzlo dávného vonného rituálu nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Timbuktu je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Timbuktu  - smyslná a životem kypící toaletní voda, ztvárňující dávný africký vonný rituál moderním, francouzsky sofistikovaným způsobem.

Složení

Hlava
kardamom, mango, růžový pepř
Srdce
kadidlo, karo karoundé, papyrus
Základ
vetiver, myrha, benzoin, pačuli
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Timbuktu