L'Artisan Parfumeur Poivre Piquanttoaletní voda unisex

L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant toaletní voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR1738 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant
Složení

Poivre Piquant je orientální kořenitá vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Smyslná toaletní voda L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant je inspirovaná svatebním rituálem z Kámasútry.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Poivre Piquant, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant je, jak uvádí zástupci značky, inspirovaná svatebním příběhem ze slavné Kámasútry. „Nevěstin závoj byl postříkán cukrem a pepřem. Cukr pro sladkost života, pepř pro jiskřivé potěšení (a smyslnost!).“ Vůně Poivre Piquant je současně ostrou, jemnou a planoucí směsí pálivého bílého pepře, zmírněného mléčnými dřevitými notami. Doteky lékořice a medu doplňují celkovou současně elegantní a afrodiziakálně smyslnou vůni, neobyčejnou jak kombinací vonných akordů, tak mírou komplexity.

Ve vonné kompozici toaletní vody L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant tedy nalezneme akordy bílého pepře, medu, mléka, cukru a lékořice a dřevité noty. Propojení dominantní svěže kořenité stránky se sladkými, medovými a mléčnými aspekty vytváří celkové smyslné a současně jemně elegantní aroma, kterému nechybí lákavé gurmánské doteky. Toaletní voda Poivre Piquant se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých orientálních kořenitých vůní, vyzkoušet by tuto nápaditou toaletní vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní tmavá krabička. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, osladit i opepřit si život vůní inspirovanou svatebním příběhem z Kámasútry nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Poivre Piquant  - ostrá i jemná, smyslná i elegantní vůně pepře a cukru v nápadité orientálně-kořenité kompozici.

Složení

Složení
dřevité tóny, med, lékořice, cukr, bílý pepř, mléko
Druh vůně
kořenitá, orientální

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Poivre Piquant