L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant

toaletní voda unisex 100 ml

1×
L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant toaletní voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR1742 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant
100 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant

Piment Brulant je orientální kořenitá vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Nesmírně smyslná a současně svěže oživující toaletní voda L'Artisan Parfumeur Piment Brulant je inspirovaná aztéckým elixírem lásky.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Piment Brulant, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur Piment Brulant je inspirovaná aztéckým nápojem „xocotatl“ z kakaa a chilli považovaným za afrodiziakum. Aztécký král Montezuma údajně vypil denně až 50 šálků tohoto nápoje, z jehož názvu je odvozeno slovo „čokoláda“. Piment Brulant je afrodiziakální směsí kakaa, vanilky, hřebíčku a vlčího máku, doplněnou žhavým chilli a dalšími akordy do uchvacující studie kontrastů, překvapivě zelené a svěží na kůži, kterou přímo magicky způsobem přivádí k životu.

Ve vonné kompozici toaletní vody L'Artisan Parfumeur Piment Brulant tedy nalezneme akordy chilli, kakaa, hřebíčku, vanilky, vlčího máku, tmavé čokolády, skořice, jantaru a pižma. Propojení dominantní hřejivě kořenité stránky se sladkými, svěžími, květinovými a kakaovými aspekty vytváří celkové neodolatelné, afrodiziakálně svůdné aroma s překvapivým dotekem zelené svěžesti. Toaletní voda Piment Brulant dokonale dostává své inspiraci plamenným aztéckým nápojem lásky…

L'Artisan Parfumeur Piment Brulant se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ale vynikne při zvláštních večerních příležitostech. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých orientálních kořenitých vůní, zejména těch s tak poutavými akordy, jako je žhavé chilli či narkotický vlčí mák. Vyzkoušet by tuto mistrovskou toaletní vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Piment Brulant i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivní rudé barvě. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se povzbudit vonným ztvárněním nápoje lásky nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Piment Brulant je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Piment Brulant  - smyslná a současně svěží vůně žhavého koření, čokolády a vlčího máku, inspirovaná aztéckým elixírem lásky.

Složení

Složení
ambra, čokoláda, hřebíček, chilli, kakao, pižmo, skořice, vanilka, vlčí mák
Druh vůně
kořenitá, orientální

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Piment Brûlant

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem