L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: LAR2055 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse
100 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse

Nuit de Tubereuse je květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Vysoce ženská parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse je moderním a až návykově nádherným pojetím vůně tuberózy.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Nuit de Tubereuse, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse, ztělesňující, jak uvádí zástupci značky, „vůni omamných pařížských nocí“, je nesmírně ženským a moderním ztvárněním tuberózy, velebícím každý aspekt této smyslné květiny. Jiskrný růžový pepř v úvodu vůně podtrhují hřebíček a mandarinka, v květinovém srdci tuberózu zjemňují růže a ylang-ylang a mango dodává svěžest a harmonii. Všechna tato vonná krása je nesena mistrovsky zkomponovaným základem, který dovršuje vpravdě umělecké vonné dílo, brilantní studii jedné z nejluxusnějších květin na světě.

Vonná kompozice parfémované vody Nuit de Tubereuse se tedy v hlavě otevírá akordy růžového pepře, hřebíčku a mandarinky, v srdci zavoní tuberóza, růže, ylang-ylang a mango a základ sestává z tónů vzácných dřev, pižma, pryskyřice a anděliky. Dokonale vyvážené propojení dominantní tuberózy s pižmovou stránkou a bílými květinovými, sladkými, dřevitými a hřejivě kořenitými aspekty vytváří celkové svůdně ženské aroma, do kterého se nejde nezamilovat. L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse je naprosto unikátním, veskrze neotřelým pojetím tuberózy, podmanivě omamnou a romantickou vůní plnou světla.

Parfémovaná voda Nuit de Tubereuse se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovnice nesmírně originálních a velmi osobitých květinových vůní, zejména těch s tuberózou v hlavní roli. Vyzkoušet by tuto úchvatnou vůni měla rozhodně také každá žena, která u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné a nezapomenutelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v nesmírně příjemném odstínu fialovo-růžové barvy.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, podtrhnout svou ženskou svůdnost podmanivou vůní neotřele pojaté tuberózy nebo obdarovat blízkou ženu naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse  - nádherně ženská a smyslná vůně tuberózy v neotřelém pojetí.

Složení

Hlava
hřebíček, mandarinka, růžový pepř
Srdce
mango, růže, tuberóza, ylang-ylang
Základ
dřevité tóny, pižmo, pryskyřice
Druh vůně
květinová

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!