L'Artisan ParfumeurNoir Exquis parfémovaná voda unisex

1×
L'Artisan Parfumeur Noir Exquis parfémovaná voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Noir Exquis parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: LAR1816

Noir Exquis je orientální vanilková vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Noir Exquis nabízí intenzivní gurmánský elixír s překvapivým vývojem.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Noir Exquis, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Parfémovaná voda Noir Exquis je vystavěná kolem návykově přitažlivého aroma kávy, zasazeného do nesmírně nápadité kompozice s uklidňujícími, okouzlujícími a gurmánskými tóny. Vonná kompozice se v hlavě otevírá akordy kaštanu a pomeranče. V srdci zavoní květy pomerančovníku, káva a javorový sirup a základ sestává z tónů ebenu, otočníku (heliotrope), vanilky, fazole tonka a santalového dřeva. Celkové aroma originálně spojuje sladké a dřevité stránky s vanilkovými, hřejivě kořenitými a balzámovými aspekty.

Na rozdíl od jiných orientálních vůní vezme Noir Exquis svého nositele na olfaktorickou výpravu do tradiční francouzské cukrárny, plné nejen gurmánsky sladkých vůní, ale také romantiky a typického šarmu. Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Noir Exquis je se svou lahodnou, nesmírně příjemnou a neobyčejně hřejivou vůní naprosto výjimečná a vyznačuje se až návykovou přitažlivostí. Jedná se o dokonalou vůni pro chladné dny i noci.

Noir Exquis osloví zejména milovníky a milovnice sladkých, originálních a velmi osobitých orientálních vanilkových vůní, zejména těch s výraznou dřevitou stránkou. Vyzkoušet by tuto mistrovskou parfémovanou vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Noir Exquis i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se na chvíli odnést do tradiční francouzské cukrárny nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Noir Exquis je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Noir Exquis - sladká, gurmánská orientální vůně s kaštanem, javorovým sirupem, vanilkou, ebenovým dřevem a kávou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pomeranč, kaštan
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
javorový sirup, káva, pomerančový květ
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, ebenové dřevo, tonka fazole, vanilka, otočník
Druh vůně
orientální

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.