L'Artisan Parfumeur Mechant Louptoaletní voda pro muže

1×
L'Artisan Parfumeur Mechant Loup toaletní voda pro muže 100 ml
L'Artisan Parfumeur Mechant Loup toaletní voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: LAR1706 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Mechant Loup
Složení

Mechant Loup je dřevitá kořenitá vůně pro muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Velmi mužná toaletní voda L'Artisan Parfumeur Mechant Loup je abstraktním portrétem lísky.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Mechant Loup, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur Mechant Loup je vysoce mužnou vůní, hlubokou jako les a vystavěnou kolem nápaditého ústředního akordu lískového oříšku. Byla vytvořena, aby oděla obyvatele města do dřevitých not. Bertrand Duchaufour vytvořil abstraktní vonný portrét lísky, keřovitého stromu, který plodí lískové oříšky. Mechant Loup (v překladu „velký zlý vlk“) ožívá lesními vůněmi: suchými listy, kouřem a dřevem. Ve vzduchu se díky aroma hořkosladké lékořice a až návykově lákavé notě pralinek vznáší pohádkový nádech, zjemňující náš pohled na „pana Vlka“. „Je jen kouzelným rošťákem nebo stínem skrytým ve stromoví? Kdo se bojí velkého zlého vlka?“ ptají se tak trochu uličnicky zástupci značky.

Ve vonné kompozici neodolatelné a divoké toaletní vody L'Artisan Parfumeur Mechant Loup nalezneme akordy lískových ořechů, medu, lékořice, myrhy, pralinek, santalového dřeva, cedru a další dřevité noty. Propojení dřevitých, sladkých a ořechových stránek s jemně kořenitými aspekty a balzámovými a medovými doteky vytváří celkové neobvyklé a mistrovsky vyvážené aroma, které si rozhodně s ničím nespletete. Toaletní voda Mechant Loup je nesmírně originální, poutavá a především neodolatelná svou vzrušující mužností.

Toaletní voda Mechant Loup se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých dřevitých kořenitých vůní, především těch s nádhernými oříškovými aspekty. Vyzkoušet by tuto unikátní vůni měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné a nezapomenutelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Mechant Loup i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v  odstínu zelené barvy, který připomíná les.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se nadchnout a navždy zlákat vonným obrazem lísky v hlubokém lese nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Mechant Loup je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Mechant Loup  - neodolatelně divoká a mužná vůně lískových ořechů, dřeva a koření.

Složení

Složení
dřevité tóny, cedr, med, lékořice, lískový ořech, pralinka, santalové dřevo, myrha
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Mechant Loup