L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi

parfémovaná voda unisex 125 ml

1×
L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi parfémovaná voda unisex 125 ml
L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi parfémovaná voda unisex 125 ml
parfémovaná voda unisex 125 ml

Kód: LAR1723 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi
parfémovaná voda unisex 125 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi

Rappelle-Toi je květinová dřevitá vůně pro muže a ženy. Patří do kolekce Explosions d`Emotions francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Kontemplativní parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi ztělesňuje nádherné transcendentno.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Rappelle-Toi, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Parfémovaná voda Rappelle-Toi vznikla v rámci Explosions d'Emotions, vzrušující kolekce L'Artisan Parfumeur. Věrná vizi svého zakladatele, Monsieura Laporte, značka uvedla na trh řadu naprosto výjimečných parfémovaných vod, které s mistrovským umem Bertranda Duchaufoura pracují s mimořádnou emoční silou vůní. L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi tak nejen dává zákazníkům pocit osobité výjimečnosti, jak jsme zvyklí u všech vůní značky, ale navíc nabízí prožití momentů tiché introspekce a pomyslného otevření dveří do vlastního nitra…

„Ticho jako dveře k našim niterným myšlenkám. Kontemplativní vůně, ukotvená v tichu našeho okolí,“ uvádí k emotivnímu náboji parfémované vody Rappelle-Toi zástupci značky. Se svou okouzlující hojností evokuje gardénie tuto tichou introspekci, oživenou v parfémované vodě L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi svěžími, přímo vibrujícími notami sečuánského pepře. Ústřední velkolepá květina je povznesena a zdokonalena pižmem a jemným santalovým dřevem s medovými akcenty.  Mistrovské vonné dílo z nádherné řady parfémovaných vod Explosions d'Emotions je v souladu s názvem celé kolekce vyjádřením nádherné transcendence, s jejím poklidem i intenzitou.

Nápaditá vonná kompozice L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi se hlavě otevírá akordy ginu a seučánského pepře. V srdci zavoní kadidlo a gardénie a základ sestává z tónů santalového dřeva, pižma a medu. Propojení bílých květinových, dřevitých, hřejivě kořenitých, balzámových a medových stránek vytváří celkové intimní a hluboké aroma, které vyzývá k poklidnému rozjímání a pouti do vlastního nitra. 

Parfémovaná voda Rappelle-Toi se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých květinových dřevitých vůní, zejména těch s moderně a stylově pojatou gardénií v čele. Vyzkoušet by tuto mistrovskou parfémovanou vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý emotivní význam.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu a atraktivního lehce zlatavého zabarvení zdobí obdobně tvarovaný uzávěr a doplňuje krabička krychlového tvaru a vzrušující růžovo-fialové barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, prožít moment nádherné transcendence s vůní ryzích emocí nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Rappelle-Toi je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Rappelle-Toi  - intimní a hloubavá vůně nádherné cesty do vlastního nitra.

Složení

Hlava
gin, pepř
Srdce
gardénie, kadidlo
Základ
med, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Les Explosions d'Emotions Rappelle-Toi

Přidat novou recenzi

2.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem