L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisantoaletní voda unisex

1×
L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan toaletní voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR1731 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan
Složení

L’Eau de L’Artisan je aromatická zelená vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Osvěžující toaletní voda L'Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan nabízí spojení klasické elegance a moderního parfumérského umu.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda L’Eau de L’Artisan, dílo renomované návrhářky parfémů Olivie Giacobetti.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan je, jak uvádí zástupci značky, osvěžující zelenou vůní pro lenivé letní dny. Osvěžující vůně verbeny, citronu a máty se mísí s bazalkou a majoránkou na robustním dřevitém základu. L’Eau de L’Artisan evokuje popíjení ledového mátového čaje na letním venkovském pikniku. Tato toaletní voda je nadčasová, nesmírně sofistikovaná a současně kouzelně rustikální a patří mezi nejelegantnější svěží vůně vůbec.

Ve vonné kompozici L'Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan nalezneme akordy bazalky, máty, citronu, verbeny (aromatické rostliny, známé také jako aloisie trojlistá nebo Lemon Beebrush), majoránky, čaje a mechu a dřevité noty. Propojení citrusových, svěže kořenitých, zelených, aromatických a bylinných stránek vytváří celkové nádherně osvěžující aroma, které při své zelené svěžesti není ani na moment příliš ostré. Toaletní voda L’Eau de L’Artisan je dokonalým doplňkem nádherně lenivých letních dnů…

L'Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických zelených vůní, především těch s výraznými citrusovými aspekty. Vyzkoušet by tuto nádherně osvěžující vůni měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci. Kromě překrásné vůně zaujme toaletní voda L’Eau de L’Artisan i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní tmavá krabička.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, osvěžit se elegantní zelenou vůní nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur L’Eau de L’Artisan  - elegantní a osvěžující vůně pro lenivé letní dny.

Složení

Složení
čaj, dřevité tóny, verbena, majoránka, mech, citron, balsamico, máta
Druh vůně
zelená, aromatická

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur L'Eau de L'Artisan