L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrêmeparfémovaná voda pro ženy

1×
L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrême parfémovaná voda pro ženy 50 ml
L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrême parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: LAR2031 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrême
Složení

L’Eau d’Ambre Extreme je orientální kořenitá vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Intenzivní parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme představuje unikátní rovnováhu mezi Evropou a Orientem.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda L’Eau d’Ambre Extreme, dílo renomovaného návrháře parfémů Jean-Clauda Elleny.

L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extreme je nové, komplexnější a intenzivnější ztvárnění původní toaletní vody L'Eau d'Ambre, díla Jeana-Francoise Laporta, tentokrát ve verzi parfémované vody. Jean-Claude Ellena vytvořil hlubokou a zvučnou vůni s kořenitými úvodními notami, následovanými zlatými vlnami ambry a dalšího koření. „Pokud je původní vůně červeným sametem,“ uvádí lehce záhadně k parfémované vodě L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extreme zástupci značky, „pak je Ambre Extreme cestou do 30. let, do jejich zlatého věku, ovinutou v kožešinách a šířící smyslné elixíry, zatímco obeplouvá svět.“

Ve vonné kompozici parfémované vody L'Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme nalezneme akordy jantaru, vanilky a koření. Zatímco se ohnivé koření v úvodu rozvíjí nádherným a nepochybně orientálním způsobem, lehce květinová a delikátně vanilinová ambrová pudrovost tak trochu evokuje francouzskou klasiku. Vůně L’Eau d’Ambre Extreme, intenzivní, ale ne příliš těžká, a nádherně spojující nádech exotiky s „chic“ efektem, je nápaditá, nezaměnitelná a rozhodně si zaslouží obdivnou pozornost.

Parfémovaná voda L’Eau d’Ambre Extreme se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Nejlépe ovšem vynikne v chladnějších měsících a při speciálních večerních příležitostech. Osloví zejména milovnice originálních a velmi osobitých orientálních kořenitých vůní a vyzkoušet by ji měla rozhodně také každá dáma, která u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě hluboké a intenzivní vůně zaujme L'Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivním výrazném odstínu oranžové barvy.

Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se unášet na nádherných intenzivních vonných vlnách nebo obdarovat blízkou ženu naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur L’Eau d’Ambre Extreme  - intenzivní a hluboká vůně zlatých ambrovo-kořenitých vln.

Složení

Složení
ambra, vanilka, koření
Druh vůně
orientální

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur L'Eau d'Ambre Extrême