L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons

toaletní voda tester pro ženy 100 ml

L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons toaletní voda tester pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons toaletní voda tester pro ženy 100 ml
toaletní voda tester pro ženy 100 ml

Kód: LAR2029 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons
toaletní voda tester pro ženy 100 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons

La Chasse aux Papillons je květinová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Prosluněná toaletní voda L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons je nádherným ztvárněním letní zahrady.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda La Chasse aux Papillons, dílo renomované návrhářky parfémů Anne Flipo.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons je, jak uvádí zástupci značky a naznačuje i název, inspirována „honbou za motýly mezi bílými květinami“.  Představte si letní zahradu, zaplavenou slunečním svitem a plnou delikátních bílých květin. Slunce se odráží na listech motýlů, létajících mezi stromy a květinami, a odněkud ze zahrady slyšíte smích dětí, běhajících za motýly. To v sobě zachycuje toaletní voda La Chasse aux Papillons, vůně kůže políbené sluncem, průsvitná a plná světla.

Ve vonné kompozici L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons nalezneme akordy tuberózy, jasmínu, květů pomerančovníku a lípy a další bílé květy. Celkové mistrovsky vyvážené aroma je přímo euforickou směsí svěžích květin. Toaletní voda La Chasse aux Papillons je dokonalou vůní pro letní dny. Osloví zejména milovnice nesmírně originálních a velmi osobitých bílých květinových vůní, vyzkoušet by tuto nádherně romantickou a roztomile krásnou vůni měla rozhodně také každá žena, která u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

Kromě nádherné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a růžový štítek s motivy motýlů. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, prosvětlit svůj den úchvatnou letní vůní nebo obdarovat blízkou ženu naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons  - romantická a svěží vůně bílých květin, plná slunečního svitu.

Složení

Hlava
citrusy, meruňka, růžový pepř, šafrán
Srdce
jasmín, květ limetky, květ pomerančovníku, tuberóza
Základ
med, ylang-ylang
Druh vůně
květinová

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!