L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe

parfémovaná voda pro muže 100 ml

2×
L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe parfémovaná voda pro muže 100 ml
L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: LAR1712 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe
100 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe

Fou d’Absinthe je aromatická fougere vůně pro muže od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Fascinující parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe je neočekávanou studií kontrastů.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Fou d'Absinthe, dílo renomované návrhářky parfémů Olivie Giacobetti.

Současně žhavá a chladivá, jemná a pikantní, vůně parfémované vody L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe vyjadřuje absolutní svobodu mysli. Absint, neblaze proslulá „zelená víla“ přinášející šílenství, touhu a bujné sny, se v kompozici vytvořené s ocelově chladnou a řízenou představivostí Olivie Giacobetti stává součástí mistrovského parfumérského díla. Od mrazivých úvodních tónů, přes hřejivé kořenité noty v srdci, až k opojným a omamujícím lesním balzámovým akordům v základu, Fou d’Absinthe je vůní šílenství a snů prolamujících tabu. Klíčem k její naprosté unikátnosti je kontrast žhavosti a chladivosti, který se rozehrává na kůži nositele. Zavřete oči a nechte se unést jedním z nejneobyčejnějších parfémů vůbec.

Vonná kompozice parfémované vody L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe se v hlavě otevírá akordy černého rybízu, anděliky a pelyňku. V srdci zavoní zázvor, pačuli, pepř, muškátový oříšek, badyán a hřebíček. Základ sestává z tónů balzámové jedle, kadidla a borovicového jehličí. Propojení svěže kořenitých, dřevitých, aromatických a balzámových stránek s hřejivě a jemně kořenitými aspekty vytváří celkové fascinující aroma, kterému nechybí ani notná dávka elegance. Strhující vývoj vyvolává na moment dojem, jako byste se skutečně opájeli legendárním absintem. Kdo přivoní k L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe, bude mít chuť následovat „zelenou vílu“ kamkoli…

Parfémovaná voda Fou d'Absinthe se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických fougere vůní a vyzkoušet by ji měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě fascinující vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivním odstínu zelené barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se opojit vůní „absintového šílenství“ nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Fou d’Absinthe  - žhavá i chladivá, jemná i pikantní vůně, inspirovaná absintem a přinášející absolutní svobodu mysli.

Složení

Hlava
černý rybíz, pelyněk
Srdce
badyán, hřebíček, muškátový oříšek, pačuli, pepř, zázvor
Základ
borovice, kadidlo
Druh vůně
aromatická

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Fou d'Absinthe

Přidat novou recenzi

5.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem