L'Artisan Parfumeur Dzongkhatoaletní voda unisex

L'Artisan Parfumeur Dzongkha toaletní voda unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Dzongkha toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: LAR2054 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Dzongkha
Složení

Dzongkha je dřevitá kořenitá vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Úchvatná toaletní voda L'Artisan Parfumeur Dzongkha, bohatě ovlivněná buddhismem, vypráví na kůži každého nositele jiný příběh.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Dzongkha, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Toaletní voda L'Artisan Parfumeur Dzongkha je inspirovaná vzdáleným buddhistickým Bhútánským královstvím, rozkládajícím se v Himalájích. Bertrand Duchaufour se zaměřil na kombinaci přírody a spirituality, kterou zde nalezl. Jeho vonné dílo je, jak zástupci značky uvádí, bohaté na místní aromatické vlivy: „kameny chrámů a kadidlo, sladká vůně kořeněného čaje „chai“, teplo kůže rozložené kolem ohňů, srdce každého chrámu či obydlí v krajích zapadaných sněhem. Vetiver a zelený papyrus se vznáší v jemném kouři s doteky pivoňky, liči a delikátního kosatce.“ Dzongkha na každé kůži vypráví zvláštní příběh, hovoříc přitom duchovním jazykem Bhútánu.

Vonná kompozice toaletní vody L'Artisan Parfumeur Dzongkha, přímo ohromující vůně, vyzývající k duchovní cestě do vlastního nitra, se v hlavě otevírá akordy pivoňky, kardamomu a liči. V srdci zavoní koření, čaj, vetiver, kadidlo a cedr a základ sestává z tónů kůže, kosatce a papyru. Propojení dominantních dřevitých a hřejivě kořenitých stránek se zelenými, květinovými, kouřovými a pudrovitými aspekty vytváří celkové nesmírně poutavé a hluboké aroma, které vás okamžitě v duchu přenese do spiritualitou naplněných buddhistických chrámů. Dzongkha je jazyk, kterým hovoří bhútánští buddhisté, a díky L'Artisan Parfumeur také toaletní voda, která ke každému promlouvá zvláštním způsobem a hluboce přitom oslovuje přímo jeho nitro…

Toaletní voda Dzongkha se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých dřevitě kořenitých vůní, především těch s bohatou a rozmanitou kompozicí a nesmírnou hloubkou. Vyzkoušet by tuto uchvacující vůni měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

Kromě nezaměnitelné a nezapomenutelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Dzongkha i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek v atraktivní tmavooranžové barvě. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se přivést k rozjímání s vůní evokující buddhistické chrámy nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Dzongkha je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Dzongkha  - uchvacující, bohatá a hluboká vůně, inspirovaná spiritualitou buddhistického Bhútánu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, liči, pivoňka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
čaj, cedr, kadidlo, vetiver, koření
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, papyrus
Druh vůně
kořenitá, dřevitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Dzongkha