L'Artisan Parfumeur Dzing!toaletní voda pro ženy

L'Artisan Parfumeur Dzing! toaletní voda pro ženy 100 ml
L'Artisan Parfumeur Dzing! toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: LAR1743 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Dzing!
Složení

Dzing! je dřevitá kožená pižmová vůně pro ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Unikátní toaletní voda L'Artisan Parfumeur Dzing! je inspirovaná cirkusem.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i toaletní voda Dzing!, dílo renomované návrhářky parfémů Olivie Giacobetti.

L'Artisan Parfumeur Dzing! je, jak uvádí zástupci značky, vystavěná jako cirkusové představení. „S každou scénou vstupuje do manéže jiná vůně…“ Tato až šokujícím způsobem unikátní toaletní voda patří mezi přímo ikonická díla značky. Vůně Dzing! magicky evokuje snový cirkus. Aroma sedlové kůže, odér pilin z manéže a karamelizovaná vůně sladkostí… Cirkus v pojetí L'Artisan Parfumeur je uklidňující, ale současně kontrastovaný příležitostným zařičením, rozléhajícím se do noci.

V nesmírně originální a nápadité vonné kompozici současně jemné i vášnivé toaletní vody L'Artisan Parfumeur Dzing! nalezneme akordy kůže, zázvoru, fazole tonka, pižma, světlých dřev, karamelu a karamelových bonbónů, šafránu, cukrových jablek (candy apple) a cukrové vaty. Propojení kožených, sladkých, pižmových, dřevitých, animálních a karamelových stránek vytváří celkové až neuvěřitelně unikátní aroma, které dokonale evokuje snový cirkus se všemi lákavými atrakcemi, jemnými barvami a upokojující atmosférou a současně s dotekem příjemného vzrušení.

Toaletní voda Dzing! se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovnice nesmírně originálních a velmi osobitých mnohostranných vůní. Vyzkoušet by tuto úžasně bezprecedentní vůni měla rozhodně také každá žena, která u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj. Kromě nezaměnitelné a nezapomenutelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Dzing! i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a štítek s tematickým cirkusovým motivem. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se nadchnout vůněmi snového cirkusu nebo obdarovat blízkou ženu naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Dzing! je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Dzing!  - nesmírně unikátní vůně, vystavěná jako cirkusové představení.

Složení

Složení
jablko, kůže, tonka fazole, šafrán, pižmo, dřevo, karamel, cukrová vata, zázvor
Druh vůně
dřevitá

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Dzing!