L'Artisan Parfumeur Déliriaparfémovaná voda unisex

L'Artisan Parfumeur Déliria parfémovaná voda unisex 125 ml
L'Artisan Parfumeur Déliria parfémovaná voda unisex 125 ml
125 ml

Kód: LAR1722 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Déliria
Složení

Déliria je květinová ovocná gurmánská vůně pro muže a ženy. Patří do kolekce Explosions d`Emotions francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. L'Artisan Parfumeur Deliria nabízí vzrušující potěšení smyslů.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Déliria, dílo renomovaného návrháře parfémů Bertranda Duchaufoura.

Parfémovaná voda Déliria vznikla v rámci Explosions d'Emotions, vzrušující kolekce L'Artisan Parfumeur. Věrná vizi svého zakladatele, Monsieura Laporte, značka uvedla na trh řadu naprosto výjimečných parfémovaných vod, které s mistrovským umem Bertranda Duchaufoura pracují s mimořádnou emoční silou vůní. L'Artisan Parfumeur Déliria tak nejen dává zákazníkům pocit osobité výjimečnosti, jak jsme zvyklí u všech vůní značky, ale navíc nabízí strhující olfaktorický zážitek, nabitý působivými kontrasty.

V nápadité vonné kompozici L'Artisan Parfumeur Déliria nalezneme akordy rumu, karamelu, karamelového jablka, cukrové vaty a metalické noty. Celkové aroma spojuje zcela dominantní sladké stránky s působivě kontrastními metalickými tóny a ovocnými, rumovými, karamelovými a pudrovitými aspekty. Výsledkem je překvapivá, opojná, gurmánská a především zcela nezaměnitelná vůně. Nesmírně originální parfémovaná voda Déliria se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Získá si především milovnice a milovníky velmi nápaditých, sladkých květinových ovocných gurmánských vůní.

Kromě smysly vzrušující vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Déliria i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu a atraktivního lehce zlatavého zabarvení zdobí obdobně tvarovaný uzávěr a doplňuje elegantní světlá krabička krychlového tvaru. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, prožít vzrušující olfaktorický zážitek nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Déliria je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Déliria  - zcela neobyčejná květinová ovocná gurmánská vůně, plná vzrušujících kontrastů.

Složení

Složení
rum, kovové tóny, karamel, cukrová vata
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Déliria