L'Artisan Parfumeur Caligna

parfémovaná voda tester unisex 100 ml

L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 100 ml
L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 100 ml
parfémovaná voda tester unisex 100 ml

Kód: LAR1704 | Toto zboží není momentálně k dispozici
L'Artisan Parfumeur Caligna
parfémovaná voda tester unisex 100 ml

Popis parfému L'Artisan Parfumeur Caligna

Caligna je aromatická ovocná vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Zářivá parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Caligna je vonnou cestou na jih Francie do Grasse, duchovního domova parfumérství.

V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Caligna, dílo renomované návrhářky parfémů Dory Baghriche-Arnaud.

Parfémovanou vodou Caligna vzdává značka L'Artisan Parfumeur poctu symbolické, avšak méně známé ingredienci z oblasti Grasse: šalvěji. Aromatická, svěží a tak trochu dřevitá, šalvěj ve vůni L'Artisan Parfumeur Caligna odhaluje bohatost svých aspektů. Snoubící se s notami fíku a jasmínové marmelády je šalvěj ve vonné kompozici této parfémované vody povýšena až neuvěřitelnou svěžestí a zářivostí. V závěru příjemně pozvolného vývoje vůně na nás čeká hřejivý dřevitý efekt pocházející z pryskyřičné hloubky mastichy (pryskyřice středozemního keře řečíku lentišku, zvané také mastix či mastic) a borovice připomínající středozemní horské svahy.

Město Grasse se nachází v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur. Název parfémované vody Caligna, odvozený z provensálského slova označujícího námluvy či flirtování, tak odkazuje ke konceptu použití místních ingrediencí, jako jsou již zmíněná šalvěj či zvláštní „jasmínová marmeláda“, akord připomínající pochoutku, kterou Dora Baghriche-Arnaud v místě své inspirace ochutnala. Ve vonné kompozici také nechybí noty připomínající Středozemí. Vůně L'Artisan Parfumeur Caligna se tedy v hlavě otevírá akordy šalvěje, fíků, růže a listů mandarinkovníku. V srdci zavoní jasmín, masticha a fialka a základ sestává z tónů borovicového jehličí, dubu a ambroxanu (nejlépe vonící komponenta ambry, jedné z nejstarších vonných ingrediencí).

Propojení dominantních dřevitých a aromatických stránek s ovocnými aspekty a doteky jemné kořenitosti, sladkosti a ambrové vůně vytváří celkové příjemně nenucené aroma, nádherně evokující jemnou sladkost flirtování. Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Caligna je vonnou ódou na dlouhé významné pohledy, zamilované úsměvy a zrychlený tep srdce. A současně je také poctou nádhernému jihofrancouzskému Grasse, symbolickému hlavnímu městu parfumérství.

Parfémovaná voda Caligna se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických ovocných vůní, zejména těch s výraznou dřevitou stránkou. Vyzkoušet by tuto mistrovskou parfémovanou vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Caligna i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a doplňuje krabička se zajímavou texturou v příjemném odstínu modré barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se na chvíli odnést na jih Francie do „domova parfumérství“ nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Caligna je tou pravou volbou.

L’Artisan Parfumeur Caligna  - zářivá aromatická vůně něžného flirtování, inspirovaná jihofrancouzským Grasse.

Složení

Hlava
čaj, fík, list mandarinkovníku, růže
Srdce
fialka, jasmín
Základ
ambroxan, borovice, dub
Druh vůně
aromatická, ovocná

O značce L'Artisan Parfumeur

Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

Recenze L'Artisan Parfumeur Caligna

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!