L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex

 • L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex
 • L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 1
   více

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
  více informací o TESTERU

  Varianty L'Artisan Parfumeur Caligna

  • L'Artisan Parfumeur Caligna parfémovaná voda tester unisex 100 ml parfémovaná voda tester unisex 100 ml  

  Nahoru

  Popis parfému L'Artisan Parfumeur Caligna

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Caligna je aromatická ovocná vůně pro muže a ženy od francouzské značky nikových (niche) parfémů L’Artisan Parfumeur, jednoho z nejunikátnějších a nejinovativnějších parfumérských domů na světě. Tato značka s tradicí od 70. let věří, že vytváření vůní je formou umění. Pracuje s představivostí, výjimečnými surovinami a vizionářskými návrháři vůní, a vytváří tak jedny z nejpoutavějších, nejneobyčejnějších a nejosobnějších vůní na trhu. Zářivá parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Caligna je vonnou cestou na jih Francie do Grasse, duchovního domova parfumérství.

  V tvůrčím procesu L'Artisan Parfumeur se protkávají poezie, umění, humor a stylový důvtip a dávají vzniknout vůním, které oslňují a strhávají. Každé z vonných děl značky zkoumá bohatou paletu vonných not v ideální koncentraci a s přístupem prolamujícím pravidla a hledajícím nové cesty nalézá mimořádnou kompozici, něco zcela nového. „Víme, že naši zákazníci hledají něco, co jim pomůže cítit se výjimečně a osobitě,“ říkají zástupci značky. To nabízí i parfémovaná voda Caligna, dílo renomované návrhářky parfémů Dory Baghriche-Arnaud.

  Parfémovanou vodou Caligna vzdává značka L'Artisan Parfumeur poctu symbolické, avšak méně známé ingredienci z oblasti Grasse: šalvěji. Aromatická, svěží a tak trochu dřevitá, šalvěj ve vůni L'Artisan Parfumeur Caligna odhaluje bohatost svých aspektů. Snoubící se s notami fíku a jasmínové marmelády je šalvěj ve vonné kompozici této parfémované vody povýšena až neuvěřitelnou svěžestí a zářivostí. V závěru příjemně pozvolného vývoje vůně na nás čeká hřejivý dřevitý efekt pocházející z pryskyřičné hloubky mastichy (pryskyřice středozemního keře řečíku lentišku, zvané také mastix či mastic) a borovice připomínající středozemní horské svahy.

  Město Grasse se nachází v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur. Název parfémované vody Caligna, odvozený z provensálského slova označujícího námluvy či flirtování, tak odkazuje ke konceptu použití místních ingrediencí, jako jsou již zmíněná šalvěj či zvláštní „jasmínová marmeláda“, akord připomínající pochoutku, kterou Dora Baghriche-Arnaud v místě své inspirace ochutnala. Ve vonné kompozici také nechybí noty připomínající Středozemí. Vůně L'Artisan Parfumeur Caligna se tedy v hlavě otevírá akordy šalvěje, fíků, růže a listů mandarinkovníku. V srdci zavoní jasmín, masticha a fialka a základ sestává z tónů borovicového jehličí, dubu a ambroxanu (nejlépe vonící komponenta ambry, jedné z nejstarších vonných ingrediencí).

  Propojení dominantních dřevitých a aromatických stránek s ovocnými aspekty a doteky jemné kořenitosti, sladkosti a ambrové vůně vytváří celkové příjemně nenucené aroma, nádherně evokující jemnou sladkost flirtování. Parfémovaná voda L'Artisan Parfumeur Caligna je vonnou ódou na dlouhé významné pohledy, zamilované úsměvy a zrychlený tep srdce. A současně je také poctou nádhernému jihofrancouzskému Grasse, symbolickému hlavnímu městu parfumérství.

  Parfémovaná voda Caligna se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických ovocných vůní, zejména těch s výraznou dřevitou stránkou. Vyzkoušet by tuto mistrovskou parfémovanou vodu měl rozhodně také každý, kdo u parfému hledá skutečnou invenci a poutavý náboj.

  Kromě nezaměnitelné vůně zaujme L'Artisan Parfumeur Caligna i balením. Originální šestihranný průzračný flakon čistého designu zdobí obdobně tvarovaný zlatavý uzávěr a doplňuje krabička se zajímavou texturou v příjemném odstínu modré barvy. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejunikátnějších a nejinovativnějších značek vůbec, nechat se na chvíli odnést na jih Francie do „domova parfumérství“ nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, L'Artisan Parfumeur Caligna je tou pravou volbou.

  L’Artisan Parfumeur Caligna  - zářivá aromatická vůně něžného flirtování, inspirovaná jihofrancouzským Grasse.

  Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

  Nahoru

  O značce L'Artisan Parfumeur

  Francouzská značka luxusních niche parfémů L'Artisan Parfumeur vznikla v roce 1976 v Paříži. Její zakladatel, Jean Laporte, se rozhodnul vymknout ze stereotypů mainstreamu a při navrhování parfémů jít svojí vlastní cestou. První parfém značky L'Artisan Parfumeur byl uveden na trh v roce 1978. Jmenoval se Mure et Musc a jeho velmi neobvyklá vůně plná ostružin si ihned získala obdiv po celém světě.

  L'Artisan Parfumeur jsou neobvyklé vůně, které vycházejí z přírody. K jejich výrobě jsou použity ty nejkvalitnější přírodní suroviny a unikátní krystaly z bylinných extraktů, které vůním dodávají velice zajímavé aroma. Parfémy L'Artisan Parfumeur si okamžitě získají pozornost vašeho okolí! Užívejte si luxusní aroma niche parfémů L'Artisan Parfumeur, které dokážou dodat vašemu stylu opravdovou jedinečnost.

   

  Nahoru

  L'Artisan Parfumeur Caligna recenze

  Co si o L'Artisan Parfumeur Caligna myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu