Přejít na hlavní obsah
Lanvin Éclat d'Arpège parfémovaná voda pro ženy
Lanvin Éclat d'Arpège parfémovaná voda pro ženy
Lanvin Éclat d'Arpège parfémovaná voda pro ženy
Hlava
citron, šeřík
Srdce
broskev, čaj, vonokvětka, pivoňka, vistárie
Základ
ambra, cedr, pižmo
Druh vůněkvětinová, zelená

Ať už jste prožila lásku na první pohled, nebo ne, její záři v sobě zachycuje něžně lila parfémovaná voda pro ženy Lanvin Éclat d’Arpège. Každý den vám navodí slastné pocity díky jemným opojným broskvovým a šeříkovým tónům.

  • jemná ženská květinová vůně
  • ideální na jarní a letní měsíce pro nošení během dne
  • dělá ženám radost od roku 2002

Složení vůně
Tato dokonalá jarní vůně vás přivítá šeříkem, který doprovodí citronová svěžest. O chvíli později se začne projevovat sametová sladkost broskve ruku v ruce s květinovými tóny. Své půvaby vůně projeví i v další fází, v níž vás bude provázet nasládlý zemitý cedr a bílá ambra.

Příběh vůně
Pokud patříte mezi ty, kdo po zimně vyhlíží první teplejší dny, vůně Lanvin Éclat d’Arpège bude pro vás tou pravou, neboť její charakter se dá popsat jako svěží jarní dech prostoupený smyslností a září. Flakon této parfémované vody se svým tvarem příliš neodlišuje od první ikonické vůně Arpège, neboť na ni vůně Éclat d’Arpège do jisté míry navazuje.

Autorkou je Karin Dubreuil a stejně jako každá vůně Lanvin i tato v sobě odráží pařížskou eleganci, poezii a radostný stav mysli. Je stvořena pro ženu, která je spontánní, s romantickou duší a přirozenou elegancí.

LanvinÉclat d'Arpège parfémovaná voda pro ženy

1232×
Výprodej
1 189
Ušetříte 50%
100 ml
592

Skladem | 592,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: LAV0008
1
Expresní doručení po Brně
pondělí 27. 5. 2024
Osobní odběr
pondělí 27. 5. 2024