Lancôme Le Crayon Sourcils

tužka na obočí

4×
Lancôme Le Crayon Sourcils tužka na obočí
Lancôme Le Crayon Sourcils tužka na obočí
odstín 020 Châtain 1,19 g

Kód: LAM0841 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lancôme Le Crayon Sourcils
odstín 020 Châtain 1,19 g

Popis produktu Lancôme Le Crayon Sourcils

Popis:
Profesionální tužka na obočí Lancôme Le Crayon Sourcils špičkově zvýrazní a upraví vaše obočí. Tužka Sourcils umožňuje jednoduchou a přesnou aplikaci na obočí, jednoduše zdůrazněte nebo dokreslete chybějící část obočí dle vašich potřeb.
Tužka na obočí obsahuje pigmenty a slídy, které posilují přirozený odstín obočí, a zaručují tak vždy přirozeně vypadající a profesionální výsledek. Kartáček na konci tužky urovná obočí a dotvoří tak jeho dokonalý tvar.

Účinky:

  • zvýrazní a upraví obočí
  • podporuje přirozený odstín
  • kartáček urovnává obočí

Složení:

  • slídy a pigmenty – podporují přirozenou barvu obočí a dotvářejí přirozeně vypadající efekt

Typ pleti:
Tužka na obočí je oftalmologicky a dermatologicky testována a je vhodná pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Tužku aplikujte na předem upravené a urovnané obočí ve směru růstu.

Vlastnosti

Barva
světle hnědá
Voděodolné
ne

O značce Lancôme

Příběh Lancôme, světoznámé značky kvalitní kosmetické péče o krásu, se píše již přes 80 let. Od svého založení v roce 1935 se produkty Lancôme vyznačují prokazatelnými výsledky a pyšní nádechem francouzského kouzla.

Hned v roce svého založení uvedla společnost na trh první vůni a nadšení veřejnosti na sebe nenechalo dlouho čekat. O rok později vyvinula první pleťový krém Lancôme, který je dodnes díky svým neobyčejným vlastnostem nezbytnou součástí kosmetické výbavy každé ženy. V současnosti patří přípravky a parfémy Lancôme mezi nejprodávanější ve svých kategoriích.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáhá jim získat sebedůvěru. Objevte i vy kosmetiku a vůně Lancôme – být sama sebou a cítit se skvěle ještě nikdy nebylo tak snadné.