Lancôme La Vie Est Belle Intensément

Zachyťte a prožijte naplno pocit štěstí. I vy ho v sobě máte, a nic vám to nepřipomene lépe než parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Intensément. V ikonickém flakonu totiž bije štěstí intenzivní silou a rozvibruje jej i ve vás. Každý den. Teď a tady.

  • vůně navazuje na kultovní sérií vůní La Vie Est Belle
  • intenzivní a hluboká ovocno-květinová vůně
  • pro ženy, které chtějí každý den zažít pocit štěstí

Příběh vůně

Od roku 2012 okouzluje ženy, a koneckonců i muže, po celém světě parfémovaná voda La Vie Est Belle a není divu, že se dočkala mnoha pokračování. Jedním z nich je i vůně La Vie Est Belle Intensément, která je hlubším a intenzivnějším vyjádřením původní parfémované vody.

Zpoza ikonického flakonu znázorňující úsměv prosvítá fuchsiový odstín vůně a odráží vřelou atmosféru, tlukot srdce a žhavější charakter této parfémované vody. Ten se propisuje až do špiček křídel svobody, které symbolizuje mašlička na hrdle flakonu. Jen se zbarvila do o něco plamennějších odstínů.

celý text skrýt text

Složení vůně

Jako první se vašich smyslů dotkne sladký a zároveň svěží bergamot okořeněný špetkou růžového pepře, to vše s nádechem šťavnaté maliny. Po chvíli se přidá opojná vůně jasmínu, který doplňuje pomerančový květ. O hřejivé doznívání se postará zemité pačuli, kosatec spolu se smyslnou sladkostí benzoe a vanilky.

Hlava
Bergamot, růžový pepř, malina


Srdce
Jasmín, pomerančový květ


Základ
Pačuli, kosatec, benzoe, vanilka

celý text skrýt text

Zachyťte a prožijte naplno pocit štěstí.