Lancôme La Base Pro Pore Eraser

fluid pro minimalizaci rozšířených pórů

4×
Lancôme La Base Pro Pore Eraser fluid pro minimalizaci rozšířených pórů
Lancôme La Base Pro Pore Eraser fluid pro minimalizaci rozšířených pórů
20 ml

Kód: LAM3096 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lancôme La Base Pro Pore Eraser
20 ml

Popis produktu Lancôme La Base Pro Pore Eraser

Popis:
Fluid Lancôme La Base Pro Pore Eraser byl vyvinut speciálně pro okamžité stažení pórů v pleti a snížení jejich viditelnosti. Během okamžiku stahuje póry až o 60 % a zanechává tak pleť dokonale hladkou a jemnou. Fluid má lehkou texturu, která je na pleti dokonale neviditelná a absolutně ji nezatěžuje. Pleťový fluid Lancôme La Base Pro Pore Eraser pokryje pleť matnou vrstvou a po celý den zabraňuje jejímu nežádoucímu lesknutí. Částečně sjednocuje odstín pleti do přirozeného tónu a rozjasňuje ji. Zbavte se viditelných rozšířených pórů a užívejte si dokonale jemnou pleť díky fluidu Lancôme La Base Pro Pore Eraser.

Účinky:

  • minimalizuje viditelnost pórů
  • stahuje póry
  • sjednocuje odstín pleti
  • zanechává pleť hladkou a jemnou
  • rozjasňuje pleť
  • nezatěžuje pleť

Složení:

  • růže – působí jako pleťový kondicionér

Typ pleti:
Fluid je vhodný pro všechny typy pleti všech věkových skupin.

Jak aplikovat:
Po aplikaci denní pleťové péče naneste fluid na problematické části pleti, jako je T-zóna.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Lancôme

Příběh Lancôme, světoznámé značky kvalitní kosmetické péče o krásu, se píše již přes 80 let. Od svého založení v roce 1935 se produkty Lancôme vyznačují prokazatelnými výsledky a pyšní nádechem francouzského kouzla.

Hned v roce svého založení uvedla společnost na trh první vůni a nadšení veřejnosti na sebe nenechalo dlouho čekat. O rok později vyvinula první pleťový krém Lancôme, který je dodnes díky svým neobyčejným vlastnostem nezbytnou součástí kosmetické výbavy každé ženy. V současnosti patří přípravky a parfémy Lancôme mezi nejprodávanější ve svých kategoriích.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáhá jim získat sebedůvěru. Objevte i vy kosmetiku a vůně Lancôme – být sama sebou a cítit se skvěle ještě nikdy nebylo tak snadné.