Lancôme Big Lashes Extension Fibers

báze na řasy pro zvětšení objemu

Lancôme Big Lashes Extension Fibers báze na řasy pro zvětšení objemu
Lancôme Big Lashes Extension Fibers báze na řasy pro zvětšení objemu
1,2 g

Kód: LAM07587 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lancôme Big Lashes Extension Fibers
1,2 g

Popis kosmetiky Lancôme Big Lashes Extension Fibers

Báze na řasy Lancôme Big Lashes Extension Fibers vyplní mezery mezi řasami jemnými nylonovými vlákny a zároveň každou řasu maximálně prodlouží. Výsledkem je neuvěřitelný objem řas, kterým okamžitě zaujmete své okolí.

Vlastnosti:

  • každou řasu odděleně zesílí a prodlouží
  • lehká a jemná textura nevytváří hrudky
  • perfektně výdrží po celý den
  • spirálovitý kartáček zajišťuje snadné nanášení

Složení:

  • nylonová vlákna Ulta – vyplňují mezeru mezi řasami

Jak aplikovat:
Bázi naneste rovnoměrně na řasy ihned po aplikaci řasenky. Počkejte cca 30 vteřin, aby se vrstva báze smísila s řasenkou, a poté naneste další vrstvu řasenky.

Vlastnosti

Barva
bílá báze
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce Lancôme

Příběh Lancôme, světoznámé značky kvalitní kosmetické péče o krásu, se píše již přes 80 let. Od svého založení v roce 1935 se produkty Lancôme vyznačují prokazatelnými výsledky a pyšní nádechem francouzského kouzla.

Hned v roce svého založení uvedla společnost na trh první vůni a nadšení veřejnosti na sebe nenechalo dlouho čekat. O rok později vyvinula první pleťový krém Lancôme, který je dodnes díky svým neobyčejným vlastnostem nezbytnou součástí kosmetické výbavy každé ženy. V současnosti patří přípravky a parfémy Lancôme mezi nejprodávanější ve svých kategoriích.

Značka Lancôme oslavuje ženy a pomáhá jim získat sebedůvěru. Objevte i vy kosmetiku a vůně Lancôme – být sama sebou a cítit se skvěle ještě nikdy nebylo tak snadné.