Lancaster Sun Sport

opalovací chladivá mlha na tělo SPF 15

Lancaster Sun Sport opalovací chladivá mlha na tělo SPF 15
Lancaster Sun Sport opalovací chladivá mlha na tělo SPF 15
Lancaster Sun Sport opalovací chladivá mlha na tělo SPF 15
200 ml
573

Kód: LAN0733 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Lancaster Sun Sport
200 ml | 573

Popis kosmetiky Lancaster Sun Sport

Opalovací chladivá mlha na tělo Lancaster Sun Sport se stane nepostradatelnou součástí vašeho letního arzenálu v péči o pokožku. Dopřejte si chladivé osvěžení a efektivní ochranu před sluncem v jediném přípravku od značky Lancaster!

Vlastnosti:

  • SPF 15 – chrání pokožku těla před škodlivými vlivy slunečního záření
  • rychle se vstřebává, nemastí
  • dodává pokožce příjemně chladivý pocit
  • odolná vůči vodě i potu
  • díky spreji se jednoduše a rychle nanáší

Složení:

  • Full Light Technology – ochraňuje před 100% slunečního záření (UVA, UVB, viditelným světlem a infračerveným zářením), které může mít za následek spálení či předčasné stárnutí kůže

Jak aplikovat:
Z dostatečné vzdálenosti nastříkejte na kůži alespoň 30 minut před vystavením kůže slunci. Během dne aplikujte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
voda
Ochranný faktor
střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Lancaster

Kosmetika Lancaster je již přes 70 let známá svou vášní pro světlo a slunce. Oslavuje je jako zdroje života, esence energie a symboly krásy. Produkty Lancaster vám zaručí, že váš pobyt mezi slunečními paprsky bude vždy bezpečný a vy si ho tak maximálně užijete.

Značka Lancaster začala svou historii psát již v roce 1946 v Monaku. Za jejím úspěšným vývojem stály pečující produkty, které kůži nejen vyživovaly a hydratovaly, ale také zajistily její dostatečnou ochranu před UV zářením. Od roku 1971 se tedy již většina produktů zaměřovala právě na ochranu před sluncem a Lancaster opalovací krémy, krémy po opalování a samoopalovací přípravky se brzy staly kultovními.

Každý den vám péče o pleť a pokožku Lancaster umožní užívat si slunce naplno. Získejte krásnou, bronzovou a prozářenou kůži – celoročně a bez obav.