Lancaster Sun Sport

lokální péče proti slunečnímu záření SPF 30

Lancaster Sun Sport lokální péče proti slunečnímu záření SPF 30
Lancaster Sun Sport lokální péče proti slunečnímu záření SPF 30
8 g
479

Kód: LAN0732 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Lancaster Sun Sport
8 g | 479

Popis kosmetiky Lancaster Sun Sport

Lokální péče proti slunečnímu záření Lancaster Sun Sport se stane nepostradatelnou výbavou ke každému z vašich nespočetných letních dobrodružství.

Vlastnosti:

  • SPF 30 – chrání pokožku těla před škodlivými vlivy slunečního záření
  • odolná vůči vodě i potu
  • ideální velikost na cestování a výlety
  • tvar vysouvací tyčinky – rychlá a přesná aplikace

Složení:

  • Full Light Technology – ochraňuje před 100% slunečního záření (UVA, UVB, viditelným světlem a infračerveným zářením), které může mít za následek spálení či předčasné stárnutí kůže

Jak aplikovat:
Naneste na ty části těla, která jsou náchylnější ke spálení (nos, uši, ramena atd.) alespoň 30 minut před vystavením kůže slunci. Během dne aplikujte dle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
balzám
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Lancaster

Kosmetika Lancaster je již přes 70 let známá svou vášní pro světlo a slunce. Oslavuje je jako zdroje života, esence energie a symboly krásy. Produkty Lancaster vám zaručí, že váš pobyt mezi slunečními paprsky bude vždy bezpečný a vy si ho tak maximálně užijete.

Značka Lancaster začala svou historii psát již v roce 1946 v Monaku. Za jejím úspěšným vývojem stály pečující produkty, které kůži nejen vyživovaly a hydratovaly, ale také zajistily její dostatečnou ochranu před UV zářením. Od roku 1971 se tedy již většina produktů zaměřovala právě na ochranu před sluncem a Lancaster opalovací krémy, krémy po opalování a samoopalovací přípravky se brzy staly kultovními.

Každý den vám péče o pleť a pokožku Lancaster umožní užívat si slunce naplno. Získejte krásnou, bronzovou a prozářenou kůži – celoročně a bez obav.