Maison Berger Paris Accesories

náhradní kahan 47 cm

Maison Berger Paris Accesories náhradní kahan 47 cm
47 cm
420

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: LBP0154 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Maison Berger Paris Accesories
47 cm | 420

Popis parfému Maison Berger Paris Accesories

Náhradní kahan do katalytické lampy Maison Berger Paris Accesories prodlužuje optimální životnost vaší lampy a vy si tak opět můžete vychutnávat příjemný vonný zážitek na maximum.

O značce Maison Berger Paris

Maison Berger Paris jsou luxusní francouzské aroma difuzéry, které vám pročistí vzduch v místnosti a zároveň příjemně provoní celý domov! Aroma difuzéry Maison Berger Paris jsou výjimečné svým unikátním difúzním systémem katalyzátoru, který má jedinečnou sílu pro osvěžení a vyčištění ovzduší vašeho domova pomocí metody rozptylování jemných esencí. Interiérové vůně MaisonBerger Paris jsou navrženy výhradně francouzskými mistry parfuméry a k jejich výrobě jsou použity jen ty nejkvalitnější esence. Každá vůně Maison Berger Paris je naprosto výjimečná a dokáže ve vás navodit pocity radosti i relaxace.
K výrobě flakonů aroma difuzérů Maison Berger Paris jsou používány takové materiály, jako je křišťál, porcelán, keramika či kov. Flakony jsou jemně ručně opracovány zkušenými francouzskými řemeslníky, kteří vynikají ve svém oboru. Francouzská značka Maison Berger Paris vznikla v roce 1898 a již od svého založení se zaměřuje na provonění a vyčištění vzduchu v interiérech. Zakladatelem značky byl lékárník Maurice Berger, který vynalezl a nechal si patentovat první lampu pro očistu vzduchu v nemocničních odděleních. Postupně tyto lampy začaly nacházet své uplatnění také v domácnostech a staly se mezi zákazníky velmi populární.

Recenze Maison Berger Paris Accesories

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!