Lalique Noir Premier Rose Royale parfémovaná voda unisex

1×
Lalique Noir Premier Rose Royale parfémovaná voda unisex
Lalique Noir Premier Rose Royale parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
5 688

Kód: LAL0494 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Lalique Noir Premier Rose Royale
Složení

Královna květin se sametovými okvětními lístky a podmanivou vůní. To je růže, která představuje ústřední akord této vůně. Parfémovaná voda unisex Lalique Noir Premier Rose Royale v sobě snoubí květinovo-ovocné tóny s výjimečným smyslovým prožitkem.

  • květinová vůně s orientálními prvky
  • pro všechny, kdo sází na eleganci
  • vhodná spíše na večerní nošení

Složení vůně
Úvod patří sladkým chutím, ale především vůním v zastoupení lákavých ovocných plodů – meruňky a broskve. Nasládlý start přechází do intenzivnějších akordů díky růži a aromatické vonokvětce a vytváří květinové pokračování vůně. A v samotném závěru dominují zemité prvky, ve kterých se ukrývá klasické pižmo a vzácné kašmírové dřevo.

Příběh vůně
Nadčasová vůně Lalique Noir Premier Rose Royale svými akordy odkazuje na minulost ikonického skláře. René Lalique v roce 1935 otevřel nový butik v Paříži plný uměleckých lákadel. Vy si dnes můžete vychutnat vůni, která je s touto krásou spjatá.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
meruňka, broskev
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, vonokvětka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, vonokvětka, kašmírové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Noir Premier Rose Royale1