Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc parfémovaná voda unisex

Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc parfémovaná voda unisex
Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc parfémovaná voda unisex
100 ml
4 896

Kód: LAL0974 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc
Složení

Nechte kovovou záři zinku dotknout se vašich smyslů. Unisex parfémovaná voda Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc vám dopřeje blízké setkání s tímto vzácným prvkem prostřednictvím jiskřivého bergamotu i sladce kořenitého kardamomu.

  • smyslná orientální vůně pro muže i ženy
  • je součástí série vůni věnované nejvzácnějším kovům
  • vznikla jako dílo parfémářky Karine Dubreuil

Složení vůně
Vůně se otvírá sladce citrusovým bergamotem v doprovodu aromatické levandule a listu fíkovníku. Zanedlouho se prosadí do popředí příjemně kořenitý kardamom se skořicí a špetkou růžového pepře. Vůni dotváří dřevitý cypřiš, sladké hřejivé tonka fazole a zemité pačuli.

Příběh vůně
Zcela nečekanou podobu zinku vám odhalí vůně Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc. Zamilují si ji muži i ženy pro jeho drahocenné ingredience, které byly mistrně zformovány do orientální vonné kompozice. Jako součást devítidílné kolekce Lalique Les Compositions Parfumées se stane přímo šperkem vaší kosmetické poličky, ke kterému se budete každý den rádi vracet.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, levandule, list fíkovníku
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růžový pepř, skořice, kardamom
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, tonka fazole, kadidlo, cypřiš
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Les Compositions Parfumées Oriental Zinc