Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper parfémovaná voda unisex

Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper parfémovaná voda unisex
Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper parfémovaná voda unisex
100 ml
4 896

Kód: LAL0971 | Skladem
1
ČP Balík na poštu
pondělí 25. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 24. 1. 2021

Popis parfému Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper
Složení

Poznejte svými smysly klenot mezi kovy, který si lidstvo cení od pradávna. Ve světě vůní vám popíše unikátnost mědi unisex parfémovaná voda Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper. Objevte tento vzácný materiál ze zcela nového úhlu – z perspektivy olfaktorické pyramidy.

  • podmanivá vůně s koženými tóny pro pány i dámy
  • je součástí série vůni věnované nejvzácnějším kovům
  • vytvořila ji parfémářka Julie Masse

Složení vůně
Hned v úvodu rozzáří vaše smysly kombinace růžového a černého pepře prostoupena svěžestí citronu. Poté si vás podmaní sladký a opojný jasmín pravý s dotekem růže. Nepřehlédnutelný kožený akord na závěr vynikne v kombinaci s pačuli nebo i hřejivě sladkým labdanum.

Příběh vůně
Ingredience, které vyzařují kožené aroma, vytváří dohromady jednu z nejstarších olfaktorických rodin a patří zde i vůně Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper. Předobrazem pro tuto parfémovanou vodu se stala měď, která spolu s dalšími osmi vůněmi kolekce Les Compositions  Parfumées nabízí nezaměnitelný čichový zážitek mužům i ženám.

Složení

Druh vůně
květinová, kožená

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Les Compositions Parfumées Leather Copper