Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple parfémovaná voda pro ženy

Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple parfémovaná voda pro ženy
Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple parfémovaná voda pro ženy
100 ml
4 653

Kód: LAL02304 | Skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pátek 26. 2. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 26. 2. 2021

Popis parfému Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple
Složení

Jako zakousnutí do šťavnaté ostružiny povzbudí vaše smysly parfémovaná voda Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple. Poznejte fialovou ve svém hravém, šťavnatém a jiskřivém vyjádření, která má podobu moderní a chic chypre vůně.

  • ovocná chype vůně pro ženy, které mají v sobě hravost
  • ideální na den i večerní příležitosti
  • představena spolu s vůněmi Lalique Pink Paradise a Sweet Amber 

Složení vůně:
Na počátku se rozvoní violka, kterou podpoří vůně lístků máty a esence grapefruitu. Po chvíli se začne projevovat vůně jahod a malin, kterou realisticky zachycuje akord Boysenberry a díky technologii NaturePrint® naplno pocítíte sladkou bobulovitou chuť ovoce. Nejdéle si počkáte na tóny mechu a pačuli, které však za to jednoznačně stojí a jen tak vás neopustí.

Příběh vůně:
Inspirací této parfémované vody byla nejen alchymie pafémářství, ale i tvorba šperků a křišťálů. Jako v celé kolekci Les Compositions Parfumées, i v této vůni se promítá inovativní duch Reného Laliqua, který byl průkopníkem spojení skla a drahokamů. Vůně Electric Purple v sobě propojuje přírodní a molekulární ingredience, díky kterým vznikla tato šťavnatá a hravá vůně.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
máta, lístky violky, grep
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
černý rybíz, ostružiny, pelyněk
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pačuli, mech, helvetolide
Druh vůně
ovocná, chypre

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Les Compositions Parfumées Electric Purple