Lalique Noir Premier Elegance Animaleparfémovaná voda unisex

Lalique Noir Premier Elegance Animale parfémovaná voda unisex
Lalique Noir Premier Elegance Animale parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
5 688

Kód: LAL0491 | Skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 29. 10. 2020

Popis parfému Lalique Noir Premier Elegance Animale
Složení

Odhrňte závěs, za kterým se skrývá nebezpečí a probuďte v sobě spící šelmu. Na divoké a dominantní tóny sází parfémovaná voda unisex Lalique Noir Premier Elegance Animale, která v sobě nese notnou dávku inspirace uměleckými prvky.

  • kožená vůně
  • pro ženy i muže, kteří mají rádi dobrodružství
  • sedí na denní i večerní nošení

Složení vůně
Na nespoutané tóny odkazuje vůně šafránu v úvodu vůně, která se prolíná se sladkou broskví a svěžím gerániem. Do drápů šelmy si vás posléze chytí spojení divoké růže, zemitého gurjunového balzámu a kontrastního jemného jasmínu. Finální akordy kůže a santalového dřeva se vám zaryjí pod kůži a už vás nepustí.

Příběh vůně
Vůně Lalique Noir Premier Elegance Animale se inspiruje sochou pantera „Zeila“, kterou vytvořila umělkyně Marie-Claude Lalique v roce 1989. Vůně pracuje převážně se smyslnými, naturálními tóny.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
broskev, šafrán, geránium
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
gurjunový balzám, růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kůže, santalové dřevo
Druh vůně
kožená

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Noir Premier Elegance Animale