Lalique Amethyst parfémovaná voda pro ženy

21×
Lalique Amethyst parfémovaná voda pro ženy
Lalique Amethyst parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 560

Ušetříte 73%
100 ml
689

Kód: LAL0002 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Lalique Amethyst
Složení

Představte si šťavnatý koktejl ostružin, sladkých malin a černého rybízu, který přímo láká k ochutnání. Přidejte lístky divokých růží a pivoněk, špetku dřevitých tónů a gurmánské vanilky. Přesně taková je parfémovaná voda Lalique Amethyst. Květinová, ovocná a podmanivá. 

  • ovocno-květinová vůně s dřevitými tóny

  • vhodná pro denní nošení zejména během jarních a letních měsíců

  • flakon inspirovaný sérií ikonických koupelnových doplňků z roku 1920 

Složení vůně
Úvod vonné kompozice patří ovocným akordům šťavnatého černého rybízu, sladkých malin a ostružin. Poté se dostávají do popředí květinové noty divoké růže, podmanivé pivoňky a ylang-ylang. Se sametovým pohlazením v závěru přichází hřejivé dřevo, návyková vanilka a nezaměnitelné pižmo. 

Příběh vůně 
Vůně Amethyst je inspirována sérií koupelnových doplňků ‘Épines’, navržených René Laliquem v roce 1920. Ozdobné ornamenty Laliqueovy ikonické série jsou patrné i na samotném flakonu parfémované vody. Jméno, design, barva i složení vonné kompozice odráží spojení přírodních krás a vzácných klenotů.


 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ostružiny, černý rybíz, lístky ostružiníku, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, pivoňka, divoká růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, dřevo, pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o Lalique Amethyst
Články

O značce Lalique

Jméno Lalique evokuje exkluzivitu parfémů i brilantnost šperků a lesk krystalů. Původně patřilo ale především muži, který byl geniální umělec, sklář a mistrovský klenotník – René-Julese Lalique.

Svůj obchod se šperky a skleněnými předměty otevřel Lalique v roce 1905. Tvořil v secesním a art-deco stylu a hojně využíval přírodní prvky – materiály i tvary. Parfémář François Coty byl jeho prací ohromen a nabídl mu spolupráci, která přinesla parfémářskému světu nezaměnitelné skleněné flakony.

Značka Lalique byla tedy s historií parfumerie spojena téměř vždy, ačkoli první vlastní parfém Lalique představila až v roce 1992. Dnes značka nabízí téměř 50 vůní. Parfémy Lalique v sobě nesou jedinečný podpis, který kombinuje krásný design flakonu s výjimečnou kvalitou vonných ingrediencí.

Recenze Lalique Amethyst21