Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Himdeospray pro muže

Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him deospray pro muže 150 ml
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him deospray pro muže 150 ml
deospray pro muže 150 ml

Kód: LAG0141 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him

Deospray pro muže Karl Lagerfeld for Him je luxusním doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Zanechává pokožku provoněnou vůní čerstvé mandarinky, levandule, zeleného jablka, fialky, santalového dřeva a jantaru. Deospray Karl Lagerfeld zamezuje nepříjemnému tělesnému pachu a rozvíří kolem muže oblak síly a sebevědomí.

O značce Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld je jeden z nejproslulejších kreativních návrhářů současnosti. Svou kariéru odstartoval u značky Balmain v roce 1955 a za svou bohatou kariéru spolupracoval s tak zvučnými jmény jako je Chloé, Fendi či Chanel, kde působí jako kreativní ředitel už od roku 1983. Založil také svou vlastní oděvní značku Karl Lagerfeld, pod níž navrhuje cenově dostupnější kousky pro obě pohlaví.

První vůně pod značkou Karl Lagerfeld vznikla roku 1978. Šlo o populární pánskou toaletní vodu Lagerfeld Classic, která je kombinací orientálních a dřevitých tónů. Následovala svůdná dámská vůně Sun Moon Stars, která byla velmi oblíbená během 90. let. Parfémy Karl Lagerfeld se dají vzájemně kombinovat a podle slov svého tvůrce jsou „hudbou pro nos“.

Recenze Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Him