Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her parfémovaná voda pro ženy

191×
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her parfémovaná voda pro ženy
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
2 200

Ušetříte 75%
85 ml
559

Kód: LAG0122 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 26. 1. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 26. 1. 2021

Popis parfému Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her
Složení

Nezáleží na tom, co máte právě na sobě, jaký jste zvolila make-up, nebo jak vysoký podpatek mají dnes vaše boty. Parfémovaná voda pro ženy Karl Lagerfeld for Her bude za všech okolností připravená, aby zvýraznila vaši ženskost, vaše sebevědomí, vaši smyslnost. To vše s absolutní nenuceností.

  • kombinuje ovocné a květinové tóny pro zdůraznění ženskosti
  • vůně nejlépe vynikne při denním nošení
  • autory vůně jsou Serge Majoullier a Christine Nagel

Složení vůně
Při prvním přivonění si vás získá kombinace svěžího citronu a šťavnaté sladké a současně sametové broskve. Po chvíli se vůně vyvine dál a vy již rozeznáte květinové akordy, které patří bohaté růži, opojné magnolii a sladce i svěží plumérii. Pižmové tóny spolu s ambrou a dřevitými akordy dodávají vůni intenzitu a dovádí ji naprosté dokonalosti.

Příběh vůně
Geniální tvorba v oblasti módy Karla Lagerfelda je patrná i v případě této sexy dámské parfémované vody. Vůně Karl Lagerfeld for Her je sofistikovaným spojením elegantního stylu, kterému nechybí odvaha. Nejen obsah, ale i samotný flakon je přímo uměleckým architektonickým dílem a kamkoli ji postavíte, rozprostře kolem sebe nádech luxusu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
broskev, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
plumérie, magnólie, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dřevité tóny, ambra, pižmo
Druh vůně
ovocná, květinová

Napsali jsme o Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her
Články

O značce Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld je jeden z nejproslulejších kreativních návrhářů současnosti. Svou kariéru odstartoval u značky Balmain v roce 1955 a za svou bohatou kariéru spolupracoval s tak zvučnými jmény jako je Chloé, Fendi či Chanel, kde působí jako kreativní ředitel už od roku 1983. Založil také svou vlastní oděvní značku Karl Lagerfeld, pod níž navrhuje cenově dostupnější kousky pro obě pohlaví.

První vůně pod značkou Karl Lagerfeld vznikla roku 1978. Šlo o populární pánskou toaletní vodu Lagerfeld Classic, která je kombinací orientálních a dřevitých tónů. Následovala svůdná dámská vůně Sun Moon Stars, která byla velmi oblíbená během 90. let. Parfémy Karl Lagerfeld se dají vzájemně kombinovat a podle slov svého tvůrce jsou „hudbou pro nos“.

Recenze Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her191