Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Herparfémovaná voda pro ženy

127×
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her parfémovaná voda pro ženy
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her parfémovaná voda pro ženy
2 200

Ušetříte 77%
85 ml
505

Kód: LAG0122 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra pátek 21. 2. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • Články
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her
Složení

Nezáleží na tom, co máte právě na sobě, jaký jste zvolila make-up, nebo jak vysoký podpatek mají dnes vaše boty. Parfémovaná voda pro ženy Karl Lagerfeld for Her bude za všech okolností připravená, aby zvýraznila vaši ženskost, vaše sebevědomí, vaši smyslnost. To vše s absolutní nenuceností.

  • kombinuje ovocné a květinové tóny pro zdůraznění ženskosti
  • vůně nejlépe vynikne při denním nošení
  • autory vůně jsou Serge Majoullier a Christine Nagel

Složení vůně
Při prvním přivonění si vás získá kombinace svěžího citronu a šťavnaté sladké a současně sametové broskve. Po chvíli se vůně vyvine dál a vy již rozeznáte květinové akordy, které patří bohaté růži, opojné magnolii a sladce i svěží plumérii. Pižmové tóny spolu s ambrou a dřevitými akordy dodávají vůni intenzitu a dovádí ji naprosté dokonalosti.

Příběh vůně
Geniální tvorba v oblasti módy Karla Kagerfelda je patrná i v případě této sexy dámské parfémované vody. Vůně Karl Lagerfeld for Her je sofistikovaným spojením elegantního stylu, kterému nechybí odvaha. Nejen obsah, ale i samotný flakon je přímo uměleckým architektonickým dílem a kamkoli ji postavíte, rozprostře kolem sebe nádech luxusu.

Složení

Hlava
broskev, citron
Srdce
plumérie, magnólie, růže
Základ
ambra, dřevité tóny, pižmo
Druh vůně
květinová, ovocná

Napsali jsme o Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her
Články

O značce Karl Lagerfeld

Karl Lagerfeld je jeden z nejproslulejších kreativních návrhářů současnosti. Svou kariéru odstartoval u značky Balmain v roce 1955 a za svou bohatou kariéru spolupracoval s tak zvučnými jmény jako je Chloé, Fendi či Chanel, kde působí jako kreativní ředitel už od roku 1983. Založil také svou vlastní oděvní značku Karl Lagerfeld, pod níž navrhuje cenově dostupnější kousky pro obě pohlaví.

První vůně pod značkou Karl Lagerfeld vznikla roku 1978. Šlo o populární pánskou toaletní vodu Lagerfeld Classic, která je kombinací orientálních a dřevitých tónů. Následovala svůdná dámská vůně Sun Moon Stars, která byla velmi oblíbená během 90. let. Parfémy Karl Lagerfeld se dají vzájemně kombinovat a podle slov svého tvůrce jsou „hudbou pro nos“.

Recenze Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her