Lady Gaga Fame

dárková sada

9×
Lady Gaga Fame dárková sada
Lady Gaga Fame dárková sada
Lady Gaga Fame dárková sada
Lady Gaga Fame dárková sada
Lady Gaga Fame dárková sada
parfémovaná voda 30 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml

Kód: LDG0248 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Lady Gaga Fame
parfémovaná voda 30 ml + tělové mléko 75 ml + sprchový gel 75 ml

Popis parfému Lady Gaga Fame

Lady Gaga prezentuje svoji první vůni, na jejímž vzniku se sama podílela ve spolupráci s předními tvůrci parfémů. Její prvotina dostala název Fame a na trh byla vpuštěna v září 2012. Sama Lady Gaga o své vůni řekla: „Voní jako gumoví medvídci!“ Ve skutečnosti se jedná o sladší orientální vůni, ve které dominuje ovoce, květiny a byliny. Gaga se snažila vytvořit parfém, který by plně odpovídal jejímu životnímu postoji a duchu, v jakém se prezentuje veřejnosti. Její vůně tedy měla být temná jako noc, přitažlivá jako svůdný tanec a okázalá jako ona sama.


Fame poutá pozornost nejen svou originální vůní, ale také svým vzhledem. Flakón nápadně připomíná černý elixír, po jehož vypití se stanete temnou, smyslnou a zajímavou divou. Zlaté aplikace dodávají flakónu na přitažlivosti a vypovídají o smyslu pro detail a moderním stylu. Hlavním cílem zpěvačky Lady Gaga je šokovat. Za tímto účelem vznikl také parfém Fame. Nejedná se však o šok v negativním slova smyslu, Fame je spíše extravagantní a zajímavý. Jistě bude slušet výrazným osobnostem, jako je sama Lady Gaga.


Poměrně nesourodé spojení různých ingrediencí dalo vzniknout poměrně syté, lehce nasládlé vůni, kterou unosíte především v chladnějším podzimním počasí nebo navečer. Gaga a tvůrčí tým také při tvorbě Fame nepoužili klasickou pyramidovou strukturu vůně. Využil totiž novinku při tvorbě parfémů, tzv. „push-pull technology“, která mixuje všechny ingredience společně. První tóny Fame patří vzácnému šafránu, jehož exotické aroma se mísí s orchidejí a kadidlem. Později je možno cítit sladké tóny medu ve spojení s meruňkou, balladonou a jasmínem. Parfémovaná voda Fame má mimořádnou výdrž.


Kontroverzní zpěvačka proslula rytmickými písněmi, z nichž většina okamžitě zabírala vrchní příčky všech hitparád. Největší slávu však Lady Gaga přinesly její extravagantní kostýmy plné různorodých barev, tvarů a motivů a celkový šokující vzhled. Pro některé je Lady Gaga neskousnutelným soustem, pro jiné ikonou a modlou. Zda se však proslaví také ve světě parfémů, na to si budeme muset ještě počkat. Gaga je totiž ve světě vůní naprostým nováčkem.


Její prvotina pojmenovaná Fame je zatím obrovským hitem. Během prvního týdne byla prodána obrovská množství této temné vůně. Jestli je to způsobeno oblibou samotné Lady Gaga a touhou fanoušků mít při sobě něco, co Gaga vytvořila, nebo se jedná a mimořádně povedenou vůni, můžete posoudit sami!

O značce Lady Gaga

Parfémy Lady Gaga | Lady Gaga je popová americká zpěvačka, skladatelka a producentka italského původu. Jméno Lady Gaga je umělecký pseudonym, který vznikl podle názvu skladby skupiny Queen – Radio Ga Ga.

Zpěvačka Lady Gaga je známá nejen svojí nezaměnitelnou hudbou, ale do povědomí lidí vstoupila také díky svému extravagantnímu stylu v oblékání, nekonvenčním chováním a sklony k výstřednosti. Během své doposud krátké kariéry, již získala řadu prestižních ocenění, na kontě má několik miliónů prodaných alb a její singly neustále vyhrávají první místa světových hitparád. V roce 2011 byla dokonce označena za nejmocnější ženu planety.

Lady Gaga jednou prohlásila větu, že zbožňuje módu, která je pro ni všechno. Není tedy žádným překvapením, že zpěvačka založila vlastní módní značku, pod jejíž záštitou vznikají jedinečné parfémy, které svým designem i nápady překračují hranice všednosti a evokují smyslný svět slávy, vzrušení a tajemna.

Recenze Lady Gaga Fame

Přidat novou recenzi

5.0
9 recenze
7
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem