Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu IIsprchový gel pro muže

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu II sprchový gel pro muže 150 ml
Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu II sprchový gel pro muže 150 ml
150 ml

Kód: LAC0840 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu II

Sprchový gel Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu II dokonale doplní vůni ze stejné řady. Dodává svěžest a zanechává pokožku hebkou a plnou vůně, která stimuluje smysly a zvyšuje sebevědomí. Z každého mytí tak udělá úžasný zážitek.

O značce Lacoste

Lacoste je symbolem neformální elegance, a to jak v oblasti módy, tak ve světě parfémů. Založena byla značka v roce 1933 známým tenistou René Lacostem a zpočátku se orientovala výhradně na výrobu sportovního oblečení. Francouzský šampion si přál cítit se při hře pohodlně, zároveň však stále jako gentleman. Uvolněnost, jednoduchost i přirozená elegance se tak dodnes odráží v Lacoste módě i vůních.

René Lacoste dal značce nejen své jméno, ale také známý symbol – zeleného krokodýla. Ten je inspirován přezdívkou „Aligátor“, kterou tenista získal od amerických novinářů poté, co mu jeho kapitán na Davis Cupu přislíbil koupit za vyhraný zápas krokodýlí kufr.

První parfém Lacoste byl představen v roce 1984 a následovaly další řady vůní pro muže i ženy, z nichž většina byla inspirována různými sporty. Pánské i dámské parfémy Lacoste jsou symbolem uvolněné elegance již několik desítek let a patří k nejvyhlášenějším módním značkám současnosti.

Recenze Lacoste Eau de Lacoste L.12.12 Bleu II