530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Lacoste Challenge Re/Fresh

toaletní voda pro muže 90 ml

1×
Lacoste Challenge Re/Fresh toaletní voda pro muže 90 ml
Lacoste Challenge Re/Fresh toaletní voda pro muže 90 ml
Lacoste Challenge Re/Fresh toaletní voda pro muže 90 ml
90 ml

Kód: LAC0137 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis parfému Lacoste Challenge Re/Fresh

Lacoste Challenge Re/Fresh je moderní pánský parfém, který je charakteristický kořeněnou vůní a inovativní technologií Time Release, díky které se charakter vůně nemění v delším časovém horizontu a tak si může jeho nositel mnohem déle vychutnávat dojem, který ho vedl ke koupi tohoto parfému.

Je vhodný pro všechny muže bez ohledu na věk či společenské postavení. Parfém Challenge Re/Fresh byl vytvořen zejména pro aktivní způsob života. Tedy nalezne využití zejména v rámci každodenní náročné práce, ale při dlouhých hodinách strávených v přednáškových místnostech bude zajisté také dobrým pomocníkem.

Jednotlivé složky vůně byly pečlivě zkombinovány, aby ani jedna příliš nevyčnívala. Hlava parfému se otevírá tóny břízy a kardamomu. Následuje Srdce tvořené tóny oregana a rozmarýnu. Jako základ byl zvolen toluánský balzám a pačuli.

Složení

Hlava
bříza, kardamom, oregano
Srdce
rozmarýn, tolu balzám
Základ
pačuli
Druh vůně
aromatická, kořeněná

O značce Lacoste

Lacoste je symbolem neformální elegance, a to jak v oblasti módy, tak ve světě parfémů. Založena byla značka v roce 1933 známým tenistou René Lacostem a zpočátku se orientovala výhradně na výrobu sportovního oblečení. Francouzský šampion si přál cítit se při hře pohodlně, zároveň však stále jako gentleman. Uvolněnost, jednoduchost i přirozená elegance se tak dodnes odráží v Lacoste módě i vůních.

René Lacoste dal značce nejen své jméno, ale také známý symbol – zeleného krokodýla. Ten je inspirován přezdívkou „Aligátor“, kterou tenista získal od amerických novinářů poté, co mu jeho kapitán na Davis Cupu přislíbil koupit za vyhraný zápas krokodýlí kufr.

První parfém Lacoste byl představen v roce 1984 a následovaly další řady vůní pro muže i ženy, z nichž většina byla inspirována různými sporty. Pánské i dámské parfémy Lacoste jsou symbolem uvolněné elegance již několik desítek let a patří k nejvyhlášenějším módním značkám současnosti.

 

Hodnocení Lacoste Challenge Re/Fresh

Přidat novou recenzi

vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem
5.0
1 hodnocení
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem