LacalutAktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby zubní pasta pro ochranu zubů a dásní

Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby zubní pasta pro ochranu zubů a dásní
Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby zubní pasta pro ochranu zubů a dásní
75 ml

Kód: LCL00461 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby

Zubní pasta pro citlivé zuby Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby zaručí, že si budete vychutnávat studené či horké nápoje bez nepříjemných pocitů. Rozlučte se zvýšenou citlivostí zubů.

Vlastnosti:

  • má šetrné složení
  • snižuje citlivost zubů
  • ulevuje při parodontóze
  • snižuje krvácení dásní

Jak používat:
Je vhodné používat pastu alespoň 2–3× denně, ráno a večer nebo i po každém jídle. Pro dočištění zubů použijte zubní nit nebo mezizubní kartáček.

O značce Lacalut

Lacalut poskytuje prvotřídní péči o ústní dutinu. Lacalut byla vyvinutá speciálně pro ochranu před častými zdravotními problémy, jako jsou paradontóza nebo krvácení. Výrobky této značky se navzájem doplňují a tvoří komplexní systém ochrany zubů a dásní.

Značka přípravků pro ústní hygienu Lacalut je na trhu již několik let. Do portfolia Lacalut patří několika typových řad zubních past pro děti i dospělé, zubní i mezizubní kartáčky, ústní vody a další doplňkové produkty. Jednotlivé řady se zaměřují na specifické úkoly jako je například šetrné bělení zubů, péče o citlivé zuby nebo ochrana před zápachem z úst.

Tým odborníků, který stojí za značkou Lacalut, se snaží apelovat na veřejnost aby nepodceňovala správnou péči o zuby i celou ústní dutinu. Protože hygienické návyky si vytváříme v dětství, klade Lacalut velký důraz na tuto věkovou skupinu. Lacalut vytvořila dětský program podporující prevenci vzniku zubního kazu pomocí zubních past a zubních kartáčků, přizpůsobených dle věku dítěte.

Recenze Lacalut Aktiv Ochrana dásní & Citlivé zuby