Lacalut Junior

zubní kartáček pro děti soft

Lacalut Junior zubní kartáček pro děti soft
Lacalut Junior zubní kartáček pro děti soft
Lacalut Junior zubní kartáček pro děti soft
Kód: LCL0168 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Lacalut Junior
zubní kartáček pro děti soft | 83

Popis kosmetiky Lacalut Junior

Popis:
Zubní kartáček Lacalut Junior je vhodný pro děti od čtyř let. Díky malé čisticí hlavici se dostane do všech koutů ústní dutiny, a nabídne tak možnost jejího důkladného vyčištění. Unikátně špičatě tvarované štětiny důkladně čistí a zároveň jsou velice šetrné k dětským citlivým dásním. Kartáček nabídne velmi praktické vlastnosti, jako jsou protiskluzová opora na palec a barevně označené štětinky pro dávkování zubní pasty.

Účinky:

  • ergonomické tvarování
  • šetrně ale efektivně čistí zuby
  • protiskluzová opora na palec

O značce Lacalut

Lacalut poskytuje prvotřídní péči o ústní dutinu. Lacalut byla vyvinutá speciálně pro ochranu před častými zdravotními problémy, jako jsou paradontóza nebo krvácení. Výrobky této značky se navzájem doplňují a tvoří komplexní systém ochrany zubů a dásní.

Značka přípravků pro ústní hygienu Lacalut je na trhu již několik let. Do portfolia Lacalut patří několika typových řad zubních past pro děti i dospělé, zubní i mezizubní kartáčky, ústní vody a další doplňkové produkty. Jednotlivé řady se zaměřují na specifické úkoly jako je například šetrné bělení zubů, péče o citlivé zuby nebo ochrana před zápachem z úst.

Tým odborníků, který stojí za značkou Lacalut, se snaží apelovat na veřejnost aby nepodceňovala správnou péči o zuby i celou ústní dutinu. Protože hygienické návyky si vytváříme v dětství, klade Lacalut velký důraz na tuto věkovou skupinu. Lacalut vytvořila dětský program podporující prevenci vzniku zubního kazu pomocí zubních past a zubních kartáčků, přizpůsobených dle věku dítěte.