Laboratorio Olfattivo Salina parfémovaná voda unisex

10×
Laboratorio Olfattivo Salina parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo Salina parfémovaná voda unisex
100 ml
2 700

Kód: LAO0115 | 4 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis Laboratorio Olfattivo Salina
Složení

Laboratorio Olfattivo Salina je aromatická vůně pro muže a ženy s výraznými mořskými prvky. Tato parfémovaná voda, inspirovaná výjimečným ostrovem Salina v Tyrhénském moři, je pěnivá a akvatická a současně žhavá. Pochází z dílny italské nikové (niche) značky, oddané uměleckému parfumérství. Stejně jako ostatní parfémované vody od  Laboratorio Olfattivo i Salina je unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie a vypráví svůj vlastní příběh

Vůni Laboratorio Olfattivo Salina vytvořil renomovaný návrhář parfémů David Maruittehêne na základě cesty přes Středozemní moře na ostrov Salina, podle kterého je parfém také pojmenován. Ostrov obklopený safírově modrým mořem, perla středomoří, poskytnul ideální scénář pro vytvoření parfému, který voní mořem, sluncem, pískem, solí a svobodou. Vonná kompozice parfému Salina se otevírá tóny citronové kůry, mořské soli a borovicovým jehličím. V srdci unikátně zavoní horký písek, myrta, pelyněk, mořské proudy a levandule. Základ tvoří vanilka, světlé pižmo a cedr.

Vůně Laboratorio Olfattivo Salina, slaná a sladká současně, lehká a povznášející, vypráví příběh procházky po mořském pobřeží, když slunce ještě nezapadlo. S parfémovanou vodou Salina získá váš čich takovou moc, jaká běžně náleží jen zraku, hmatu a chuti. Její vůně je absolutním smyslovým zážitkem, který evokuje, co si vaše mysl nedokáže představit. Chuť moře, zeleň přímořského borovicového lesa a pobřežních křovin, oslňující třpyt slunce, odrážejícího se na mořské hladině, dětská hra se stopami v písku, které smazávají vlny, a hřejivý dotek slunečních paprsků na kůži…

Zrozená ze svobodné kreativity, evokuje parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo Salina také eleganci a  výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Hodí se zejména na teplejší měsíce a to jako denní i večerní parfém. Navždy si získá ženy a muže, kteří milují moře, slunce a svobodu, dokáží ocenit skutečnou kvalitu a upřednostňují parfémy s jedinečným emocionálním vyjádřením vlastního příběhu.

Laboratorio Olfattivo Salina – vůně moře, slunce, pláže a svobody.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
citron, sůl, borovice
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
myrta, písek, levandule, mořské tóny
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, tonka fazole, cedr, pižmo
Druh vůně
aromatická, vodní

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Salina10