Laboratorio Olfattivo Nobligeparfémovaná voda unisex

10×
Laboratorio Olfattivo Noblige parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo Noblige parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: LAO0113 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Laboratorio Olfattivo Noblige
Složení

Laboratorio Olfattivo Noblige je aromatická květinovo-citrusová vůně pro muže a ženy. Tato neobyčejná parfémovaná voda se vyznačuje jednoduchou vytříbenou elegancí, která si vás podmaní. Pochází z dílny italské nikové (niche) značky, oddané uměleckému parfumérství. Stejně jako ostatní parfémované vody od  Laboratorio Olfattivo i Noblige je unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie a vypráví svůj vlastní příběh.

Vůni Laboratorio Olfattivo Noblige vytvořila renomovaná návrhářka parfémů  Marie Duchêne jako výsledek zkoumání až neskutečné dokonalosti. Název parfému je odvozen ze slovního spojení „noblesse oblige“, tedy „šlechtický závazek“ či „šlechetné prokázání laskavosti“. Evokuje neobyčejný charakter vůně Noblige, precizní eleganci, diskrétně šeptanou a zdrženlivou. V hlavě vůně pravých šlechticů srdcem, nikoli tituly, nalezneme svěží citrusy, bergamot a kouzelný lavandin. Ve šlechetném srdci zavoní levandule, kosatec, nadpozemský nerolový olej a semena mošusového slézu (ambretta). Základ tvoří vanilka, fazole tonka a pižmo.

Parfémovaná voda Noblige se otevírá jako citrusový obláček, osvícený spojením pudrovitých tónů a  vzácných složek, které přecházejí v sofistikované květinové srdce. Celková kompozice evokuje světlo a nekonečnost. Éterický a přitom citrusový vánek. Jednoduchou eleganci, která prudce vyzařuje, poháněná smyslnými tóny v základu. Nepředvídatelné uchvácení, diskrétní a přitom naléhavé volání smyslnosti.

Zrozená ze svobodné kreativity, evokuje parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo Noblige také eleganci a  výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Díky své vytříbené eleganci se hodí především pro velmi reprezentativní příležitosti a jednání s lidmi. Rozjasňující citrusové tóny činí Noblige vhodnou vůní pro teplejší části roku. Navždy si získá ženy a muže, kteří milují elegantní, šarmantní, citrusově-květinové vůně, dokáží ocenit skutečnou kvalitu a upřednostňují parfémy s jedinečným emocionálním vyjádřením vlastního příběhu.

Laboratorio Olfattivo Noblige – vůně šlechetné elegance.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
neroli, kosatec, levandule, ambrette
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
tonka fazole, pižmo, vanilka
Druh vůně
citrusová, květinová

O značce Laboratorio Olfattivo

p>Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Noblige