Laboratorio Olfattivo MyLOparfémovaná voda unisex

11×
Laboratorio Olfattivo MyLO parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo MyLO parfémovaná voda unisex
100 ml
2 700

Kód: LAO0180 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 2. 12. 2020
Osobní odběr
Již zítra středa 2. 12. 2020

Popis parfému Laboratorio Olfattivo MyLO
Složení

Bílá lilie je květina plná kontrastů. Její vzhled je nevinnost sama, ale přivoníte a zjistíte, že umí být omamná a strhující. Parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo MyLO zachycuje svůdnou krásu lilií v poetické vůni.

  • jemná, ovocně květinová vůně
  • ženská, pudrová a elegantní
  • ideální do teplejších dní

Složení vůně
Dominantní pilíř omamné lilie dokresluje jasmín a plátky pudrového kosatce. Tomuto krémovému akordu dodává jiskru citrusové trio bergamotu, mandarinky a citronu a jako laškovné mrknutí oka také růžový pepř. Květinové srdce se pozvolna rozpouští v hebkém, sladce orientálním základu z benzoe, vanilky a bílé ambry.

Příběh vůně
Název vůně MyLo je zkratkou slov My Laboratorio Olfattivo a reprezentuje krásu jednoduchosti. Tato parfémovaná voda je poklonou bílé lilii, jejíž vůni milují a často využívají parfuméři z celého světa.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, mandarinka, citron, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lilie, růže, jasmín, kosatec
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, benzoin
Druh vůně
květinová

O značce Laboratorio Olfattivo

p>Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo MyLO11