Laboratorio Olfattivo MyLOparfémovaná voda unisex

10×
Laboratorio Olfattivo MyLO parfémovaná voda unisex
Laboratorio Olfattivo MyLO parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
100 ml
2 560

Kód: LAO0180 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Laboratorio Olfattivo MyLO
Složení

Bílá lilie je květina plná kontrastů. Její vzhled je nevinnost sama, ale přivoníte a zjistíte, že umí být omamná a strhující. Parfémovaná voda Laboratorio Olfattivo MyLO zachycuje svůdnou krásu lilií v poetické vůni.

  • jemná, ovocně květinová vůně
  • ženská, pudrová a elegantní
  • ideální do teplejších dní

Složení vůně
Dominantní pilíř omamné lilie dokresluje jasmín a plátky pudrového kosatce. Tomuto krémovému akordu dodává jiskru citrusové trio bergamotu, mandarinky a citronu a jako laškovné mrknutí oka také růžový pepř. Květinové srdce se pozvolna rozpouští v hebkém, sladce orientálním základu z benzoe, vanilky a bílé ambry.

Příběh vůně
Název vůně MyLo je zkratkou slov My Laboratorio Olfattivo a reprezentuje krásu jednoduchosti. Tato parfémovaná voda je poklonou bílé lilii, jejíž vůni milují a často využívají parfuméři z celého světa.

div>

Složení

Hlava
bergamot, mandarinka, citron, růžový pepř
Srdce
lilie, růže, jasmín, kosatec
Základ
ambra, benzoin
Druh vůně
květinová

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo MyLO