Laboratorio Olfattivo Distillato17 parfémované tekuté mýdlo unisex

Laboratorio Olfattivo Distillato17 parfémované tekuté mýdlo unisex
Laboratorio Olfattivo Distillato17 parfémované tekuté mýdlo unisex
500 ml
579

Kód: LAO00293 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Laboratorio Olfattivo Distillato17

Objevte spojení dokonalé čistoty a smyslné vůně s parfémovaným tekutým mýdlem Laboratorio Olfattivo Distillato 17. To vaši pokožku šetrně umyje a zároveň jí poskytne dokonalou péči díky obsahu čistých přírodních olejů z obnovitelných zdrojů.

Vůně tohoto mýdla je přitažlivá stejně jako delikátní likér. Sladké tóny ovoce se snoubí s opojnými akordy rumu a brandy. To vše je zjemněno hedvábnými pudrovými tóny, dřevem a vanilkou.

Vlastnosti:

  • šetrně čistí a hydratuje
  • vyživuje a chrání pokožku
  • pokožku zanechá na dotek jemnou a hebkou
  • provoní pokožku přitažlivou gurmánsku vůní

Složení:

  • přírodní oleje – hydratují a vyživují pokožku
  • ekologický výrobek, bez syntetických povrchově aktivních látek

Jak aplikovat:
Na vlhkou pokožku naneste malé množství mýdla a jemně napěňte. Poté opláchněte pokožku vodou.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
pomeranč, rum
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
pudrové tóny, brandy, ovoce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambrové dřevo, cedrové dřevo, vanilka

O značce Laboratorio Olfattivo

Parfémy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo - vůně kreativně vyjadřující emoce. Laboratorio Olfattivo je mladá italská značka nikových (niche) parfémů, oddaná uměleckému parfumérství. Každá z vůní tohoto vysoce kreativního parfumérského domu má svůj vlastní příběh, a je tak naprosto unikátním emocionálním vyjádřením krásy, přírody a historie.
Značka Laboratorio Olfattivo se zrodila v Římě roku 2010 ze spojení zkušených umělců a obchodníků sdílejících lásku k parfémům. Na základě vědomostí získaných mnohaletým působením ve vonném průmyslu si vytyčili ambiciózní cíl oživit tento sektor unikátními a sofistikovanými výtvory s obrovským důrazem na tu nejlepší kvalitu.
Tvůrci inovativní kolekce parfémů Laboratorio Olfattivo si zakládají na využívání kreativních průzkumů a skutečném umění v parfumérství. Jejich umělecká dílna se nachází v neustálém stavu tvůrčího „varu“, poháněného návrháři parfémů tvořícími naprosto svobodně, bez omezování jejich kreativity. Parfémy Laboratorio Olfattivo tak vznikají v magickém prostoru, kde se setkávají nápady, vize a úsilí návrhářů vůní pečlivě vybraných z těch nejlepších. Z jejich společného kreativního jiskření a snů pak vznikají unikátní luxusní parfémy.
Všechny parfémy Laboratorio Olfattivo, vzniklé ze svobodné kreativity, mají jedno společné. Evokují eleganci a výjimečnost, dva hlavní rysy charakterizující skutečně umělecké parfumérství. Nabízené jsou v koncentraci Eau de Parfum, protože právě parfemovanou vodu podkládají zástupci Laboratorio Olfattivo za ideální formu pro nejlepší možné ocenění kvality vonné kompozice a skvělých surovin.
Na vzniku všech parfémů Laboratorio Olfattivo, které se dají označit jako „emocionální zkušenosti“ zrozené z čichu, se podílí ti nejrenomovanější italští i světoví návrháři parfémů, jako jsou Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian a Rosine Courage. Jejich unikátně kreativní díla jsou prezentována v hladkých, ergonomických flakonech střízlivých tvarů.
Laboratorio Olfattivo – unikátní luxusní parfémy zrozené z nespoutané kreativity.

Recenze Laboratorio Olfattivo Distillato17