label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm kulma na vlasy

   Značka: label.m

   Varianty label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm

   • label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm kulma na vlasy (The Advanced Pro Curling Tong 28 mm)kulma na vlasy 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (The Advanced Pro Curling Tong 28 mm)
    Kód: LBM1690

   Nahoru

   Popis kosmetiky label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Vlastnosti

   Typ napájení

   síťový

   Popis:

   label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm kulma na vlasy je speciálně navržena, aby vytvářela lokny, kadeře a vlny na úrovni profesionálního kadeřnického salonu. Tourmaline Ceramic technologie rovnoměrně rozprostírá teplo, čímž zajišťuje pravidelný a pevný tvar účesu. Kulma je navíc obohacena o ION technologii. Díky ionizátoru se ve vlasech udržuje vlhkost, a nedochází tak k nežádoucímu krepatění vlasů. Express heat-up funkce umožňuje zahřátí na ideální teplotu již během několika sekund. Úroveň teploty lze pohodlně sledovat na LCD displeji. Chladná špička a zabudovaný stojánek usnadňují manipulaci. Label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm kulma na vlasy umožňuje nastavit teplotu speciálně vhodnou pro každý typ vlasů. 

   Účinky:

   • vytváří pevné a pružné vlny, kudrliny a lokny
   • tvaruje
   • zabraňuje krepatění vlasů

   Vlastnosti:

   • Tourmaline Ceramic technologie
   • Express heat-up funkce
   • LCD displej
   • ovládání teploty
   • světelná kontrolka
   • chladná špička
   • pogumovaná rukojeť
   • zabudovaný stojánek

   Technické parametry:

   • dvojí napětí
   • maximální teplota 210°C
   • otočný kabel 3m

   Použití:

   Vlasy rozdělte na jednotlivé sekce. Prameny vlasů natočte postupně na kulmu, kde je několik sekund přidržte, dokud nezískají požadovaný tvar.

   Nahoru

   O značce label.m

   label.m - kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.label.m. - protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

   Nahoru

   Hodnocení label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm

   Co si o label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 28 mm myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%