label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm

kulma na vlasy

label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm kulma na vlasy
label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm kulma na vlasy
kulma na vlasy

Kód: LBM1692 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm
kulma na vlasy

Popis produktu label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm

Popis:
Label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm kulma na vlasy umožňuje díky svému kónickému tvaru vytvářet kreativní stylingy - od bohémských vln po drobné kudrliny! Speciálně tvarovaná kulma na vlasy vytváří pevné a pružné vlny, lokny i kudrliny. Technologie Tourmaline Ceramic rozprostírá teplo rovnoměrně. Vlasy neničí a poskytuje jim pevný a přesto pružný tvar. Funce ION pomocí negativně nabitých iontů udržuje ve vlasech teplo a zabraňuje tak jejich krepatění. Vlasy jsou lesklé a hebké na dotek. Dvacet pět teplotních úrovní umožňuje optimální nastavení teploty pro jakýkoliv typ vlasů. S Label.m Electrical The Advanced Pro Curling Wand 25 mm kulmou na vlasy je používání snadné a bezpečné – chladná špička a pogumovaná rukojeť poskytují během stylingu maximální pohodlí.

Účinky:

 • tvaruje pevné a pružné lokny, vlny a kudrliny
 • předchází krepatění vlasů

Vlastnosti:

 • Tourmaline Ceramic technologie
 • Express heat-up funkce
 • ionizátor
 • 25 možností ovládání teploty
 • světelná kontrolka
 • chladná špička
 • pogumovaná rukojeť

Technické parametry:

 • dvojí napětí
 • maximální teplota 200 °C
 • flexibilní kabel 3m

Použití: 
Vlasy rozdělte na stejně tenké prameny. Jednotlivé sekce vlasů postupně natočte na kulmu. Vyčkejte několik sekund, dokud pramen nezíská požadovaný tvar.

Vlastnosti

Typ napájení
síťový

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!