label.mCreate proteinový sprej na vlasy

6×
label.m Create proteinový sprej na vlasy
label.m Create proteinový sprej na vlasy
250 ml

Kód: LBM1572 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis label.m Create
Vlastnosti

Popis:
Label.m Create proteinový sprej na vlasy je vynikajícím pomocníkem pro uhlazení a vyrovnání porézních vlasů. Zatahuje kutikulu, díky tomu je výborný pro rozčesání mokrých vlasů po umytí. Vlasy se nelámou, neničí se hřebenem a netřepí se. Sprej nahrazuje protein keratin, který se přirozeně vytrácí každý den. Obsahuje výtažek z bambusu, který dodává vlasům potřebnou vlhkost.
Label.m Create proteinový sprej chrání před tepelným poškozením vlasů, před blednutím barvy a UV zářením. Má příjemnou vůni a neobsahuje sulfáty a chlorid sodný.

Účinky:

  • uhlazuje vlasy
  • nahrazuje protein keratin
  • pomáhá k rozčesání vlasů
  • hydratuje
  • chrání před tepelnou úpravou vlasů, před blednutím barvy a před UV

Složení:

  • výtažek z bambusu – dodává suchým vlasům vlhkost
  • hydratační směs jasmínu, hrachoru, vanilky, pšenice a sóji – chrání vlasy před tepelnými vlivy a dodává jim lesk
  • Enviroshield Komplex – chrání vlasy před vnějšími vlivy okolního prostředí, jako je slunce, vítr nebo déšť

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste do mokrých nebo suchých vlasů. Poté proveďte finální úpravu.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hydratace, lesk a hebkost, regenerace
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Create5