label.m Create pěnové tužidlo pro jemné vlasy

5×
label.m Create pěnové tužidlo pro jemné vlasy
label.m Create pěnové tužidlo pro jemné vlasy
200 ml

Kód: LBM1580 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu label.m Create
Vlastnosti

Popis:
Pěnové tužidlo Label.M Create je velmi kvalitní přípravek pro pevnou a dlouhodobou fixaci. Vytváří perfektní tvar a dodává vlasům objem, hustotu a zpevnění. Krásně vytvaruje i ty nejjemnější vlasy a dodá jim okouzlující lesk. Má antistatický účinek.
Pěnové tužidlo od značky Label.M má příjemnou texturu, která nelepí a snadno se vymývá. Obsahuje UV filtr, který chrání vlasy před nežádoucími slunečními paprsky. Neobsahuje sulfáty a chlorid sodný. Vyzkoušejte dokonalý stylingový přípravek od profesionální značky Label.M!

Účinky:

  • dlouhodobá fixace
  • dodává vlasům objem, hustotu a zpevnění
  • má antistatický účinek

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Aplikujte do suchých nebo vlhkých vlasů. Následně upravte vlasy do finálního účesu.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
fixace
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Stupeň fixace
střední fixace

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Create5