label.mComplete vosk na vlasy střední zpevnění

label.m Complete vosk na vlasy střední zpevnění
label.m Complete vosk na vlasy střední zpevnění
100 ml

Kód: LBM1601 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis label.m Complete
Vlastnosti

Popis:
Získejte nad svými vlasy kontrolu! Label.m Complete vosk na vlasy pro střední zpevnění tuží a poskytuje účesu perfektní fixaci. Profesionální vosk kombinuje to nejlepší z přírodních látek, jako jsou otruby, sója a barbadoská třešeň, aby vašim vlasům poskytl pevnost a přiměřenou odolnost. Vlasy zároveň vyživují a hydratují. Jemná, krémová struktura vlasy precizně odděluje, vytváří na nich lehkou strukturu a propůjčuje jim jemný lesk.
Label.m Complete vosk na vlasy střední zpevnění obsahuje revoluční technologii Enviroshield Complex, která vlasy chrání před teplem a škodlivým UV zářením.

Účinky:

  • tvaruje
  • zpevňuje a fixuje
  • hydratuje a regeneruje
  • chrání před teplem a škodlivým UV zářením

Složení:

  • ovesné otruby, soja a barbadoská třešeň – tvaruje, vyživuje, hydratuje
  • Enviroshield Complex – poskytuje ochranu před teplem a nepříznivými vnějšími vlivy

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Vetřete přiměřené množství vosku do dlaní, promněte a vpracujte do vlasů. Aplikovat lze na mokré i suché vlasy.

Vlastnosti

Účinek
definice a textura, fixace, zpevnění
Délka vlasů
krátké vlasy
Stupeň fixace
střední fixace

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Complete