label.m Complete stylingová pasta střední zpevnění

label.m Complete stylingová pasta střední zpevnění
label.m Complete stylingová pasta střední zpevnění
50 ml
271

Kód: LBM1590 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu label.m Complete
Vlastnosti

Popis:
Zázračná „pavučina“ pro vaše vlasy! Label.m Complete stylingový krém pro střední zpevnění je revoluční stylingová péče pro vlasy kratších délek. Label.m představuje speciální „pavučinovou“ texturu, která krátké vlasy perfektně fixuje a dodává jim jemný lesk.  Stylingový krém vytváří na vlasech jemnou texturu a pomocí speciální „pavučiny“ je drží na svém místě. 
Label.m Complete stylingový krém pro střední zpevnění má jemnou strukturu, a proto je vhodný i pro velmi jemné vlasy. Dodejte vlasům definici a vytvářejte odvážné účesy i s krátkými vlasy!

Účinky:

  • fixuje krátké vlasy
  • dodává vlasům texturu
  • propůjčuje vlasům jemný lesk

Složení:

  • „pavučinová“ technologie – poskytuje vlasům účinnou fixaci

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Přiměřené množství aplikujte prsty přímo do vlasů. Pro méně intenzivní efekt nejprve promněte v dlaních. Třením o sebe vytvoří pasta jemná „pavučinová“ vlákna.  Poté zapracujte do vlasů. 

Vlastnosti

Konzistence
krém
Účinek
objem vlasů, zpevnění
Délka vlasů
krátké vlasy
Stupeň fixace
střední fixace

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Complete