label.m Completemodelovací pasta pro pružné zpevnění

label.m Complete modelovací pasta pro pružné zpevnění
label.m Complete modelovací pasta pro pružné zpevnění
50 ml

Kód: LBM1591 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu label.m Complete
Vlastnosti

Popis:
Zázračná vláknitá pasta pro neodolatelně ležérní look! Label.m Complete modelovací pasta pro pružné zpevnění dodá účesu tvar a dokonalou elasticitu. Vlasy jakýchkoliv délek jsou okamžitě fixované a hedvábně jemné.  Dopřejte svým vlasům sexy glamour styl!
Label.m Complete modelovací pasta pro pružné zpevnění obsahuje drobná mikro-vlákna, která účes zpevní a zároveň zachovají jeho pružnost. Pasta nezatěžuje vlasy, a proto je ideálním pomocníkem pro závěrečnou úpravu účesu. Snadno se vymývá. Neobsahuje sulfanáty, parabeny ani chlorid sodný.

Účinky:

  • fixuje a zpevní účes
  • zachovává pružnost vlasů
  • vlasy zanechává hedvábně jemné

Složení:

  • mikro-vlákna  - zpevňují účes

Typ vlasů:
Vhodný pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Přiměřené množství promněte v dlaních a zapracujte do vlasů.

Vlastnosti

Účinek
objem vlasů, zpevnění
Délka vlasů
krátké vlasy

O značce label.m

Label.m – kreativní přístup pro dokonalé vlasy. Vlasová kosmetika label.m je oceňovanou módní značkou, jejíž produkty vyvíjí profesionální stylisté pod kreativním dohledem dynamického uměleckého týmu s mezinárodním zastoupením. Slavný tým vedou Toni Mascolo a Sacha Mascolo-Tarbuck.

Značka label.m považuje za svou misi inspirovat a podporovat kreativitu a individualitu profesionálních stylistů a všech svých zákazníků po celém světě. Zrodila se v Londýně roku 2005 z lásky ke kreativitě a zanícené oddanosti kadeřnickému řemeslu.
Léta zkušeností s vývojem produktů v kombinaci s vizionářstvím dnes už legendárního uměleckého týmu (TONI&GUY) jsou pohonem pro vytváření stále nových technik a dynamické inovace produktů ztělesňujících nejnovější trendy v péči o vlasy a jejich úpravě.

Na vývoji všech produktů label.m se podílejí jak profesionální kadeřníci, tak zákazníci z celého světa, a tak tato značka nejen splňuje přísná kritéria pro kosmetické výrobky, ale také plní přání zákazníků. Všechny produkty jsou také testovány v praxi, a tak může label.m zaručit jejich 100% funkčnost. Filozofií label.m je nabízet zdravou a kvalitní péči o vlasy a nejen proto dlouhodobě patří k naprosté špičce ve svém oboru.

Vlasová kosmetika label.m přináší na trh širokou škálu produktů pro profesionální i domácí péči o vlasy. Přísady do produktů label.m jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena, což zajišťuje vznik velmi kvalitní kosmetiky obsahující čistě přírodní aktivní ingredience pro maximální zdraví vlasů a pokožky hlavy.

Label.m je světově žádaná značka udávající trendy ve vlasové kosmetice. Žádné její produkty nejsou testovány na zvířatech a ctí také Fair Trade. V neposlední řadě značka nabízí vynikající poměr ceny a kvality.

Label.m. – protože vaše vlasy si zaslouží to nejlepší!

Recenze label.m Complete